Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kendi Kendine Işık Show

07KaoS07

Kayıtlı Üye
28.12.2006 tarihinde antalyaya şiddetli bir yağmur yağdı.. gece arabayı sürerken ayağımda bi serinlik hissettim .. elimle kontrol ettiğimde su olduğunu fark ettim.. ve direksiyonun hemen altında sigorta kutusu var... şimdi soruma gelelim ;

1 nci sorum sigorta kutusuna su kaçmış olabilir mi ? (gözle kontrolde ıslaklık görünmüyor)

2 nci sorum anahtarımın kumanda pili bitti .. arkadaşım ise aracı kumanda dan değil anahtarla açtığım için sürekli veya 10 dk 5 dk ara ile 3-4 defa dörtlü ışıklarını yakıyor...

petrolde hava tutsam sıkıntı gider mi velevki gitmedi beyinle , sigorta kutusu veya kumanda ile alakalı bir arızası olabilir mi ? pek anamadığımdan fiyat bile biçenler oluyor etrafımda beyin yandı sen de yandın deyip gülüyolar :( bir fikri olan var mıdır ?

ayrıca suyun nereden geldiği ise ayrı tartışma konusudur :D vah beni beni....

28.12.2006 tarihinde antalyaya şiddetli bir yağmur yağdı.. gece arabayı sürerken ayağımda bi serinlik hissettim .. elimle kontrol ettiğimde su olduğunu fark ettim.. ve direksiyonun hemen altında sigorta kutusu var... şimdi soruma gelelim ;

1 nci sorum sigorta kutusuna su kaçmış olabilir mi ? (gözle kontrolde ıslaklık görünmüyor)

2 nci sorum anahtarımın kumanda pili bitti .. arkadaşım ise aracı kumanda dan değil anahtarla açtığım için sürekli veya 10 dk 5 dk ara ile 3-4 defa dörtlü ışıklarını yakıyor...

petrolde hava tutsam sıkıntı gider mi velevki gitmedi beyinle , sigorta kutusu veya kumanda ile alakalı bir arızası olabilir mi ? pek anamadığımdan fiyat bile biçenler oluyor etrafımda beyin yandı sen de yandın deyip gülüyolar :( bir fikri olan var mıdır ?

ayrıca suyun nereden geldiği ise ayrı tartışma konusudur :D vah beni beni....
1.soruna cevap
Su kaçmış olsa kısa devreden dolayı aracı bile çalışmayabilir. Daha büyük sorunlra yol açar.

2.soruna cevap
Pilin bitip yedek anahtarın çivi (uzaktan kumandasız) olsa dahi aracını açtıktan ve kontağı çevirdikten sonra 4li flaşör yapmaz.
Çivi anahtarı kapıya takıp kilidi açmak istersen sadece sürücükapısını açar. Kontağı çevirdiğinde siğer kapılar açılır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anahtarla 4 kapı birden açılıyor ama 1 sn sonra kendini kapatıyor .. sürekli bir kapanma eğilimi içinde

Geri
Üst Alt