Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ken Block drift...

bu adamın videoları yasaklansın lütfen..izleyince depresyona giriyorum....:D

bu adamı ilk seyrettiğimde bende vw polo vardı....gaza gelip yanlim dedim..Ataşehirde kaldırıma çıkıyodum az kalsın ...arkamdaki arabanın şoförü rahatsız olduğmu düşünmüştür büyük ihtimal...:D

Kanka gaza gelinmicek gibi değil ki :) kanka senin iş yerinin önünde buluşup otobana çıkıp bişeler mi yapsak :D:p

Kanka gaza gelinmicek gibi değil ki :) kanka senin iş yerinin önünde buluşup otobana çıkıp bişeler mi yapsak :D:p

arabayı bu aralar işe getirmiyorum kardeşim...malum depo boş:) ... ama maaşı alınca çıkmamız gerekecek sanırsam :)

bu adamı ilk seyrettiğimde bende vw polo vardı....gaza gelip yanlim dedim..Ataşehirde kaldırıma çıkıyodum az kalsın ...arkamdaki arabanın şoförü rahatsız olduğmu düşünmüştür büyük ihtimal...:D

puhaha Sen arkadaki arabada olsaydın ne düşünürdün Kaan puhaha

ya bu adamın altına ıbıza cupra werıp bırde görmek lazım iste ozaman gercek yanlama zewkını yasar ;):)

Geri
Üst Alt