Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KeChİ'den temiz LeOn:)

ilginiz için teşekkür ederim; evet faruk abinin arac 2.5 yıldır bendeydi. aracımdan memnunum düz 1.6 lar dan daha fazlası var donanım olarak ve motor olarakda çoğu 1.6 102 likleri üzüyor hiç acımıyor bizzat denenmiştir. evet fiyat çok gelebilir ama ilanımda da yazdıgım gibi keyfe keder satıyorum o fiyatı verene veririm. Bu arada araç yazın sonlarına kadar satılırsa satılır sonra ilandan kaldırcam.:cool:puhaha

fıyat cok ucuk degılmı 157bın kmde ve 2006 model ıcın bence cok fazla genede hayırlı satıslar

arabayı gördünüzmü? resimler elimde olan gecenin 3 de pcden direk attım içi ve doluluğu hakkında bir fikriniz varmı?:rolleyes: bu arada ben keyfe keder satıyorum o yüzden fiyat size çok gelmiş olabilir.. Pazarlık payının olduğunu söyledim ve ciddi alıcılarla fiyatını konuşurum.:)

Geri
Üst Alt