Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KeChİ nin ŞİRİN Leonu

Hayırlı olsun güle güle kullanın...Aracın arka camına köşeden bakan bir şirin stickerıda yapıştırdınmı tamamdır..

Kechi şaka gibi valla:) resimlere 3 tur baktım doyamadım:) harika olmuş bence.güle güle kullan.büyük cesaret:eek:key:türkiyede tek şirin leon oldu heralde.bu farklılığın tadını çıkar.canlısını görmeyi çok isterdim.geldiğimde yanında bi foto çekerim:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Kechi şaka gibi valla:) resimlere 3 tur baktım doyamadım:) harika olmuş bence.güle güle kullan.büyük cesaret:eek:key:türkiyede tek şirin leon oldu heralde.bu farklılığın tadını çıkar.canlısını görmeyi çok isterdim.geldiğimde yanında bi foto çekerim:)

Gelde gör resimler kalitesiz dolanamıyorum bakışlardan ben kafamı çeviriyorum artık millete bakamıorum ahhaha ii oldu böyle.. Diger arkadaşlarada gelirsek evet çok farklı renk biz ilk başta daha koyu parlak bir mavi yapıcaktık ama bu mavi yeni bir malzeme ve trde şuan 7-8
arabada var ama benim gibi mat mavi beyaz kombinasyonu kimsede yOk böyle bişeye kalkışmak cesaret işi yaptık oldu:eek: arabamdan çok memnunum rengi tam istediğim gibi...:D

Hakan hayırlı olsun, renk güzelmiş. Umarım Ankara 'da çevirmelere girdiğinde sıkıntı yaşamazsın :D

şuan 1 hafta sürem var ruhsata işletiorum ondan dolayı çeviren polisin gözüne sokucam ruhsatıpuhaha
Bak bu güzel olmuş işte :D Şu ruhsatı eline alıpta, boynunu büküp geri getiren polis memurlarına öyle hasta oluyorum kiiiii...
Anlatılmaz yaşanır diyorum :eek:key:
Hele ki birde " Buyrun beyfendi, devam edebilirsiniz. " dediğinde, "Ya nereye hani çay içecektik daha" demeyi resmen hayal ediyorum :D

Bak bu güzel olmuş işte :D Şu ruhsatı eline alıpta, boynunu büküp geri getiren polis memurlarına öyle hasta oluyorum kiiiii...
Hele ki birde " Buyrun beyfendi, devam edebilirsiniz. " dediğinde, "Ya nereye hani çay içecektik daha" demeyi resmen hayal ediyorum :D
ilk çıkardığım gün arabayı köşe bucak kaçıordum akşamdı pek sıkıntı olmazdı sabah işe giderken normalde 2-3 polısten geçiordum o gün en az 10 polis ekıbinın yanından geçtim ama dün ek 1 kağıdını alınca polislere yakın dolanıorum bi durdusalarda belgeyi versem ellerine diyepuhaha

ilk çıkardığım gün arabayı köşe bucak kaçıordum akşamdı pek sıkıntı olmazdı sabah işe giderken normalde 2-3 polısten geçiordum o gün en az 10 polis ekıbinın yanından geçtim ama dün ek 1 kağıdını alınca polislere yakın dolanıorum bi durdusalarda belgeyi versem ellerine diyepuhaha

çokmu leyleğim:( bu son haliyle..:(

çokmu leyleğim:( bu son haliyle..:(

Geri
Üst Alt