Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KeChİ nin ŞİRİN Leonu

Güzel iş c esaretin ve emegin için tebrikler;)

valla güzel olmuş kazara denk gelirsem ısırırım seker gibi güle güle kullan abantta canlı görürüz

ula ben bu rengi aradım taradım bulamadım zamanında şimdi herkes yaptırıyor:(
süper olmuş kardeşim kazasız belasız inş.:eek:

herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim nazar değmez ise böyle devam. Gelelelim sorulara eğer boyanızda sorun yoksa(sonradan boyatma, macun üstü boya,çatlak boya kalkması gibi) sökerken bile boyanıza zarar gelmiyor malzemenin cinsinegöre 3 yılla 5 yıl arası garanti süresi var ne demiş atalarımız bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali bakımına (yıkanması,öndeki aractan taş gelmesin diye yol durumuna göre mesafeyi ayarlamak, normal den 1 kat daha fazla dikkatle sürmek)dikkat edersen kaplamada sıkıntı olmuyor.fiyat konusunda isteyen olursa hem yönlendiririm hemde pmden msj atarlarsa geri dönerim.. bu arada bu ilk kaplama çıktığında ben mat bir renk istiyordum sonra bir arkadaş yaptı ben de soğudum sonra bu gökyüzü mavisini aradım yoktu en son geçtiğimiz perşembe bir baktım hem mavi hem mat bir folyo çıkmış direk arabayı bıraktım kaplandı.. türkiyede mat mavi olarak 7-8 ara. var ankarada sadece 2 yanlş bilmiyorsam ama trde hem matmavi hem inci beyazı ilk çalışma benimki oldu. Çok dikkat çekiyor bakan bir daha bakıyor Tırsıorum...:(

Tirsilicak bir durum yok. Sakinan goze cop batar derler :) (Dogru heralde dimi soz?:)) O yuzden Allah nazardan korusun, gule gule kullan :)

Teomanin dukkanda gordum yapilirken. Hayirli olsun..

Çok karizma şirin olmuş :) Ama ben olsam mat yerine parlak mavi yapardım, speed blue niyetine...

Geri
Üst Alt