Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazaya maruz kaldim :(

zeynelkoc

Kayıtlı Üye
Bugun kayan bi arac geldi arabama surttu aynayi goturdu kapi camurluk boya istiyo :(

Dikkatli olmak lazim bu havalarda gerci biz ne kadar dikkat etsekde hiyarin teki gelip vuruyo

1328121001041.jpg

çok geçmiş olsun kardeşim... kaza işte nerde ne zaman olacağı belli değilki... üzücü bir durum..:(

Geçmiş olsun.Bu havalara alışık olmayan milletimiz için bol bol kar tecrübesi oluyor ama yanında da kazaların artması normal.

xx

mecbur kalmadıkça çıkmamak gerek böyle karda geçmiş olsun

Kaza iste oluyo ama benim canini sikan adamin dedikler

Birader bu karda tipide bu ne hiz diyorum. Abi arabada kar lastigi yok zincir yok kaptirdim gidiyodum diyo

Geçmiş olsun kar bugünlerde çok zor durumda bıraktı insanları mecbur olmadıkça araçla dışarı çıkmamak lazım ne kadar dikkatli ve tecrübelide olsan bi yerde ufacık bir hata kontrolden çıkıyor herşey....

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

Böyle dingillerle muhatap kalmamak için 15 gündür araç yatıyor. :)

buyuk gecmıs olsun.. walla bu havada aslında arabayı kullanmanın kaza bıle olmasa, on takıma verdıgı hasar bıle aracı kullanmamaya yeterlı bır sebep..

Geri
Üst Alt