Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazaya maruz kaldim :(

çok geçmiş olsun.. bugun bende bi çıkarmaya yeltendim daha 1 metre goturmeden kaymaya başladı tekrar eski yerine koydum aracı yürüyerek gittim :) hıc gerek yok bu havalarda çıkarmaya..taksıye bınmek lazım illada arabayla gıdılcek bıyere gidiyosak

çok geçmiş olsun buraya dün akşamdan beri kar yağıyor şiddetli bi şekilde son 2 saat yavaşladı hayat yolunda gidiyor herşey aynı hiç bişey aksamıyor sadece aksatanlar dikkatsiz sürücüler saolsunlar trafik kesintisine neden oluyorlar...

Geçmiş olsun,Scirocco tarzı bir arabayı ben bu havalarda çıkarmazdım ki,benimde yaylı,18 inch jantlı aracımı pazartesiden beri cıkarmıyorum.Allah beterini göstermesin..

çok geçmiş olsun zeynel çok üzüldüm kardeşim ama sen bu havada o canım aracı nıye oynatırsınki yerinden ahbe kardeşim neyse saglık olsun...

geçmiş olsun inan çok üzüldüm yok yere bir ton iş. cana geleceğine mala gelsin kardeş Allah beterinden saklasın

çok geçmiş olsun zeynel çok üzüldüm kardeşim ama sen bu havada o canım aracı nıye oynatırsınki yerinden ahbe kardeşim neyse saglık olsun...
Abi evde tadilat yaptirdim bi sure evi kullanamiyacaktim mecbur araci cikarttim. Zaten 3 gundur yatiyodu

Kismet iste olacagi varmis 8-9 gune cozulecek sanirim bakalim

Geri
Üst Alt