Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

geçmiş olsun kardeşim sana bi şey olmamış ya boşver

tutanakta kusuru kim üstlendi karşı taraf suçluyum die yazdımı yoksa o konuda bişey yazmadınızmı

ben yazdım yol hakkı bende olmasına rağmen kontrolsüz olarak çıktı diye... adam suçu üstlenmiyo bide bana suç atıyo niye kavşağa kontrolsüz giriyosun diye... bende dedim sen girerken hiç sağa baktınmı diye adam ne dese beğenirsin ben öndeki araca bakıodum.... dedim çağır polisi gelsin...

levent abi çok çko geçmiş olsun cidden kendim kaza yapmış kadar üzüldüm.İyi ki sana size birşey olmamış.

çok geçmiş olsun abi..canına bişi gelmedi ya..
o kavşak biraz sakat..kesişen 2 yolda geçiş üstünlüğü hangisinde oldum olası anlamadım zaten ama göbekten kim karşıya geçmeye çalışıyosa büyük ihtimalle kusur onda çıkacak..

sağolasın yiğidim...

çok geçmiş olsun kardeşim

sağolasın kardeşim....
geçmiş olsun kardeşim sana bi şey olmamış ya boşver

aynen abi tek tesellim o... ama aslanımın canı çok yandı... :(

Geçmiş olsun levent üzücü bir durum .. Sana birşey olmaması sevindirici ..

ben yazdım yol hakkı bende olmasına rağmen kontrolsüz olarak çıktı diye... adam suçu üstlenmiyo bide bana suç atıyo niye kavşağa kontrolsüz giriyosun diye... bende dedim sen girerken hiç sağa baktınmı diye adam ne dese beğenirsin ben öndeki araca bakıodum.... dedim çağır polisi gelsin...

tam bir karmaşa ozaman o durum bakalım ne çıkıcak :/ odun herif yha öndekine bakıomuş demek

çok çok çok çok geçmiş olsun..
yan direğe girmemiş çok şükür diteceğim ama olan olmuş çoooooooooook üzücü..
ön arka kapıyı hiç düşünme değiştir ..öyle çekiçleyelim işine falan gelme...basmazsınlar çelik macunu
tekrar çok geçmiş olsun

Geri
Üst Alt