Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazalarda gozume perde indi

Beş dakika kadar baktım ama değişen birşey olmadı.Ortada yeşil yanıp sönen nokta,üç tane sarı nokta ve mavi artılardan oluşan dönen kare.....

Bu sarıların hanhisi kayboluyor ve ne zaman?Butun gece çalıştım belkı algılaymamış olabılırım.....

Abi senin gözler sağlam demek ki.. Sağ taraftan hızlandırmayı denesene, nereye kadar iyi gözler? :) Benimkiler kafayı ortaya sabitleyip 5 sn beklediğim an önce soldaki sonra da diğerleri kayboluyo :)

Abi senin gözler sağlam demek ki.. Sağ taraftan hızlandırmayı denesene, nereye kadar iyi gözler? :) Benimkiler kafayı ortaya sabitleyip 5 sn beklediğim an önce soldaki sonra da diğerleri kayboluyo :)

Sagdakı butun noktaları kullandım hızlandırdım yavaşlattım seklın rengı değişti sonuc yıne aynıııııı

Süper o zaman... Gözbebeğinin görüş alanı geniş abi senin..

arkadaşlar yalnız bir hissiyatımı paylaşmak istiyorum; bir kaç sene önce; gece vakti şehirler arası karanlık bir yolda giderken; kısa farlarının biri sönmüş, park lambalarını da mavi takmış, haliyle biri mavi park, diğeri normal kısa far ile devam eden bir şahin ile karşılıklı olarak geçiştik, bunda problem yok.
ancak bir 15-20dk sonra, karşıdan yine tek farı yanmayan, diğer tarafı da mavi park lambası olan bir arabanın üstümüze doğru geldiğini farkettim, hatta sollamaya çıktığını, hava yağışlı, kış vakti, görüş net değil, bu göze perde inme olayını o anda yaşadım.
korkudan şoka giriş anı sanırım. ağzımdan çıkan kelime yanımdaki abime: "Abi o ne" oldu, ve resmen gözlerime perde indi yaklaşık 1sn. abim o arada motorsiklet deyince, o perde yine 1sn içinde kalktı, gördüğüm tek farın motorsiklet farı, mavi parkın ise uzaktaki fabrikanın mavi ışığının aynı hizaya gelmiş olması olarak anlaşıldı. :confused:

yani, etkisinde kalınan bir olay neticesinde, aynı durumla karşı karşıya kalınca; hepsi 3sn süren şoka girme olayını bizzat yaşadım sanırım. bahsedilen hatırlamama olayı da bu olsa gerek. ondan beridir gözlerimi hep 4 açmaya gayret etmekteyim. Allah yaşatmasın tabi kimseye.. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
çok faydalı ve güzel bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık :)

test edildi onaylandı paylaşım için tekkürler abi

Geri
Üst Alt