Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

leeveent

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün 18.15 civarı viaport kavşağında kendini bilmez kafasını sağa çevirmeyi beceremeyen bir ........... (ne desem bilmiyorum) yüzünden aslanıma çok kötü birşey yapıp sol kapı ve direği çökerttim.... ne kadar kaçmaya çalışsamda adam direk gazladığı için kaçmayı beceremedim.... tutanak tuttuk felan.. bildiğiniz prosedürleri yerine getirdik... yarın aracı servise götürüp neler yapabileceğimize karar verecez... aksilik yarın gidip kaskoyu yaptıracaktım ama kısmet olmadı kaskoyu yaptıramadan kaza yaptım.... mecburen trafik sigortasından faydalanacaz ama kusur oranları ne olur bilemiyorum... resimleri ekliyorum bi fikir verebilirmisiniz acaba.... şu anda içim çok buruk gözümden sakındığım arabama yine birisi gelip vurdu ya.... :( tek tesellim benim araçtaki kimseye birşey olmadı karşı tarafın aracında küçük çocuklar vardı Allah'tan kimsede bişey yoktu....

2ilbwap.jpg

24mxd2f.jpg

3162olc.jpg

20ts8if.jpg

rh0ars.jpg

2d9349g.jpg

çok geçmiş olsun Levent, Allah beterinden saklasın..

levent abi çok geçmiş olsun abicim Allaha şükür sizde bişi yok. ressimlere göre tam bişi anlaşılmıyo araç sana vurduğunda sen napıodun o önemli

çok tehlikelli yer ordan her geçtiğimde 4 5 kere etrafıma bakıyorum

geçmiş olsun allahtan kımsede bısey yok

çok geçmiş olsun Levent, Allah beterinden saklasın..

sağolasın patron.. Amin... Allahım cümlemizi saklasın daha beterinden...

levent abi çok geçmiş olsun abicim Allaha şükür sizde bişi yok. ressimlere göre tam bişi anlaşılmıyo araç sana vurduğunda sen napıodun o önemli

araç bana vurduğunda frenlere asılmış kendimi sağa atmaya çalışıyodum kardeşim... alttan 2. resimdekine göre yorumlarsak o beyaz aracın yönünden geliyodum beyazda arkasındaki koyu renkli araç yönünde gitmeye çalışıyodu... yani ben neredeyse kavşağı tamamladım adam fırladı geldi girdi ortadan....

çok geçmiş olsun abi..canına bişi gelmedi ya..
o kavşak biraz sakat..kesişen 2 yolda geçiş üstünlüğü hangisinde oldum olası anlamadım zaten ama göbekten kim karşıya geçmeye çalışıyosa büyük ihtimalle kusur onda çıkacak..

sağolasın patron.. Amin... Allahım cümlemizi saklasın daha beterinden...

araç bana vurduğunda frenlere asılmış kendimi sağa atmaya çalışıyodum kardeşim... alttan 2. resimdekine göre yorumlarsak o beyaz aracın yönünden geliyodum beyazda arkasındaki koyu renkli araç yönünde gitmeye çalışıyodu... yani ben neredeyse kavşağı tamamladım adam fırladı geldi girdi ortadan....

tutanakta kusuru kim üstlendi karşı taraf suçluyum die yazdımı yoksa o konuda bişey yazmadınızmı

geçmiş olsun, orası çok sakat ve kazaya açık bir bölge.

aynen öyle... en gereksiz yerlerde ışık var ama burda yok....

çok tehlikelli yer ordan her geçtiğimde 4 5 kere etrafıma bakıyorum

geçmiş olsun allahtan kımsede bısey yok

bende pür dikkat girdim kardeşim... o angutuda gördüm frenledim çünkü adam sağa hiç bakmadı.... birde tam geçerken adam gazladı ya...

Geri
Üst Alt