Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kazalılar kervanına bende katıldım... :(

çok geçmiş olsun, gerçekten çok sakat bi yer orası kimse dikkat etmeden kafasına göre takılıyo her geçişimde paranoyak bi şekilde 4-5 kere sağa sola bakıyorum, neseki size bişey olmamış tek tesellisi bu maalesef

tam bir karmaşa ozaman o durum bakalım ne çıkıcak :/ odun herif yha öndekine bakıomuş demek

ben değilde bi tır geçseydi de ordan bakalım nereye bakıomuş....ozaman anlardı sağdanda araç gelebiliyomuş diye.... şimdi hem yol güzergahı olarak hem benim arabaya vuruş yeri olarak hemde sağda olmam dolayısı ile kusur oranım düşük gelir diye bekliyorum ama... bakalım sonuç ne olacak....

çok geçmiş olsun allahtan kimseye bisey olmamıs....

çok çok çok çok geçmiş olsun..
yan direğe girmemiş çok şükür diteceğim ama olan olmuş çoooooooooook üzücü..
ön arka kapıyı hiç düşünme değiştir ..öyle çekiçleyelim işine falan gelme...basmazsınlar çelik macunu
tekrar çok geçmiş olsun

abicim direkte gömüldü içeriye.... inşallah düzeltilebilir.... ama kapılar için ne yapacaz bilmiyorum kusur oranına göre bakacam duruma...

çok geçmiş olsun, gerçekten çok sakat bi yer orası kimse dikkat etmeden kafasına göre takılıyo her geçişimde paranoyak bi şekilde 4-5 kere sağa sola bakıyorum, neseki size bişey olmamış tek tesellisi bu maalesef

walla karayollarınada şikayet maili atacam... adam oraya bi ışık koymazmı ya... polis geldiğinde bile az kaldı onada giriyolardı ortadan.....

hiçbir belirleyicinin olmadığı kavşaklarda geçiş üstünlüğü hep sağınızda yer alan aracındır...yani herkes sağından gelen araca yol vermelidir. ama bu kuralı kaç kişi biliyor ve uyguluyor o da ayrı.

çok geçmiş olsun abi..canına bişi gelmedi ya..
o kavşak biraz sakat..kesişen 2 yolda geçiş üstünlüğü hangisinde oldum olası anlamadım zaten ama göbekten kim karşıya geçmeye çalışıyosa büyük ihtimalle kusur onda çıkacak..

hiçbir belirleyicinin olmadığı kavşaklarda geçiş üstünlüğü hep sağınızda yer alan aracındır...yani herkes sağından gelen araca yol vermelidir. ama bu kuralı kaç kişi biliyor ve uyguluyor o da ayrı.

erdem abi haklısın bende adama aynısını dedim... adamda bana ben sağa bakmadımki önümdeki araca bakıyodum dedi... nasıl iyimi :)

Geri
Üst Alt