Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazadan sonra ilk fotoğraf

Fatih Çok geçmiş olsun Kardeşim Çok Şık olmuş araç fakat tampon FR değil galiba.. :confused:
Selcuk abi bilmiyorum valla eski tampon biraz daha yere yakindi citalari duzdu bunun dedigim bal petegi desenli fr yazisida degisik yada servis beni yedi fr diye ama benim eski tampon spor diye geciyo heralde seatin sitesinde oyle gordum, yanlis istedik heralde servise ama buda degsik bi hava katti abi ;d sisler xenondu problem cikartiyodu saga sola donuslerde bide malum ariza lambasi yakiyodu onlari tekrar sari yaptim app plaka siparisi verdim birde arka plaka aydinlaticisinida beyaz yaptim cok sık durdu fotolari yuklüklerim abi yeni tampon hakkindaki yorumlarini bekliyorum ;)
Fr tampon bu. İmzasındaki tampon aerodynamik kitin tamponu.

Yakindan fotograf cekip yüklerim

Selcuk abi bilmiyorum valla eski tampon biraz daha yere yakindi citalari duzdu bunun dedigim bal petegi desenli fr yazisida degisik yada servis beni yedi fr diye ama benim eski tampon spor diye geciyo heralde seatin sitesinde oyle gordum, yanlis istedik heralde servise ama buda degsik bi hava katti abi ;d sisler xenondu problem cikartiyodu saga sola donuslerde bide malum ariza lambasi yakiyodu onlari tekrar sari yaptim app plaka siparisi verdim birde arka plaka aydinlaticisinida beyaz yaptim cok sık durdu fotolari yuklüklerim abi yeni tampon hakkindaki yorumlarini bekliyorum ;)

Yakindan fotograf cekip yüklerim

Böylede Güzel olmuş..

Sisler için xenondansa beyaz ampul daha şık olur derim..

Kazasız Belasız Güzel Günlerde kullan :eek:key:

Geri
Üst Alt