Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazadan Sonra Eksikleri Tamamlamaya Çalışıyorum. Yardım Lütfen (ANKARA)

oreas11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, ufak çaplı bir kaza geçirdim.

Ankara'da şu sorunlarımı halledebileceğim güvenilir bir usta/servis vb arıyorum.

**** Aracın arka bagajı açılmıyor. Elektrik aksamı ile ilgili bir sorun olabileceğini, beyinden elektrik gitmediğini söylediler. Yani beyni değişecek.
**** Silecek motorunda problem var su püskürtmüyor.
**** Mayıs sonu muayeneye götüreceğim, bu yüzden balatalar değişecek, bakıma girecek.

Aracım: Seat Leon 2006 Model Referance, 1,6

Maliiyetleri konusunda da bir fikriniz varsa, bilgilendirmelerinizi alabilirim.
Şimdiden ilgiliniz için teşekkürler.

Geçmiş olsun arkadaşım öncelikle Ankara da bulunan arkadaşlarımız görünce yardımcı olacaklardır.

İlgilenenler ve temenniler için teşekkürler...
Şuan ilk hedef bu sorunları çözmek...
yazın iç döşemelerini yaptırıp ses sistemi, ses yalıtımı da yaptıracağım...
kısaca biraz işim var araçla...
bittiğinde hem içim rahat edecek hem de uzunca bir süre kullanacağım...

İlgilenenler ve temenniler için teşekkürler...
Şuan ilk hedef bu sorunları çözmek...
yazın iç döşemelerini yaptırıp ses sistemi, ses yalıtımı da yaptıracağım...
kısaca biraz işim var araçla...
bittiğinde hem içim rahat edecek hem de uzunca bir süre kullanacağım...

Yapacağın her ayrıntıyı resimleyip bizlerle de paylaşmanı temenni ederim. Yapmayı düşünen arkadaşlarımıza fikir vermiş olursunuz.

iç döşemeyi resimde görüldüğü gibi, dışını da beyaz leonunki gibi düşünüyorum... jantlar da oradaki gibi thompson jant olacak

Ekli dosyalar

• oto-deri-doseme.jpg
    oto-deri-doseme.jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 21
  • Thomson jant.jpg
    Thomson jant.jpg
    50.5 KB · Görüntüleme: 16
Kardeşim geçmiş olsun ostim stadın çaprazında MASS otomotiv var onun hemen yanında oto elektrikçisi var işinden gayet memnun kalmıştım bi kaç arkadaşıda yönlendirmiştim ismini hatırlamıyorım ayrıca her sıkıntına mass oto çözüm olacaktır.Ali ustayı bul ankara'daki sayılı ustalardandır.

Geçmiş olsun kardeşim... aracını gönlünce yaptırıp zevkle kullanmanı diliyorum...

Çok teşekkürler arkadaşlar.
siz siz olun kaygan yolda LEON da olsa arabaya güvenmeyin :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

teşekkürler ilk iş oraya uğramak olcak : )

Geri
Üst Alt