Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kazaa :((

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar bugün bir kaza başıma geldi arkadan vurmayla arka cam kirlildi bagaj da göçme ve sağ arka çamurluk da göçme var yarın aracı goturcem:(
Bagaj tamiri mi komple değişme mi daha makul sizce nasıl bir yol izlemeleyim hiç bir fikrim yok (express mi karar verir yoksa)
Vuran araba da degil her şey kaskodan olcak surc i lisan ettiysem affolaa..

geçmiş olsun oktay...kaskodan olursa komple değişime gider.hasar kaydın yuksek cıkar.bilemedim şimdi resim cekersen arkadaşlar daha ii fikir sunacaktır.

Bagaj kapağın için tamir olmuyor direk değişim yaparlar servisler de fiyat normalden fazla çıkar kaskodan para alacaklar bunun için hasar kaydın normalden fazla olur

kurye ile elden teslime verildi

Maalesef kasko olacak karşı muhattap yok at arabası çünkü
Hasar kaydı fazla olursa ne gibi sorun teşkil eder ki
[DOUBLEPOST=1436731143,1436731091][/DOUBLEPOST],

Ekli dosyalar

• IMG-20150712-WA0002.jpg
    IMG-20150712-WA0002.jpg
    167.9 KB · Görüntüleme: 79
,,

Ekli dosyalar

• IMAG1758.jpg
    IMAG1758.jpg
    312.9 KB · Görüntüleme: 67
Teşekkürler memet kirlisakal

Hasarkaydi fazla çıkarsa kasko değişim ister büyük ihtimal, hasar kaydı fazla olursa satarken sıkıntı olur demek istedin dimi k.sakal

Geçmiş olsun. Valla cepten baktım resimlere bana göre bişey yok. Cam değişecek gerisi onarım görecek gibi duruyor.

Resimleri görünce değişime gerek kalmaya bilir at arabası olsa bile polis tutanak tutarsa yarısını senin trafik sigortan kalanıda kasko karşılar böylece hasar kaydında az olur

kurye ile elden teslime verildi

Teşekkürler
değişim yerine tamiri yaptirsam siritir mi
Bir de cami kaskonun hakkı olan değişime baglasam olur herhalde yılda 1 hakkı vardı galiba

Bende yeni kaza geçirmiş olan birisi olarak öncelikle geçmiş olsun diyorum.
İllaki canın sıkılıyor ama sana birşey olmamış ya asıl önemli olan bu.
Şöyle diyim , servis bu değişecek dese bile önemli olan exsperin ne dediği...
Eksper hayır bu değişmicek tamir olacak derse değişmiyor.
Bence bagaj kapağı değişimine gerek yok.
Adam gibi kaportacı onu eskisinden güzel yapar ne kadar bakarsan bak bişe anlamazsın.
Değişim isteme.
Yarın öbür gün aracı satarken daha da değeri düşer aracın.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt