Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kazaa..

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında ethic tarafından paylaşıldı.

1. ethic

ethic SCW Üyesi

88
    24
    8
    Bu leon bana uğursuz geldi. Allah'tan bu sefer ucuz atlattım ve karşı tarafın sigortasından aracı yaptırdım. Fakat yırtık yüzünden sol ön çamurluk değişti. Artık satılma vakti geldi. Fiyat olarak ortalama ne kadar yazayım ilana..
    DSC_0037.jpg DSC_0042.JPG DSC_0080.JPG DSC_0063.jpg

Ekli Dosyalar:

2. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Cok cok gecmis olsun:( ole demeyin ya cok buyutulcek bisey yok yaptirin binin

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    geçmiş olsun

4. ethic

ethic SCW Üyesi

88
    24
    8
    Araba yapıldı şuanda ve biniyorum ama bu ikinci leon birincisi pert oldu. Bundada o kdar kaçmaya çalıştım arabayı yolun dışına çıkardım yine geldi vurdu adam. Yırtık yüzündende arabada değişen oldu. Ona canım sıkıldı.

5. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Geçmiş olsun sen bi kendini okuttur bişey yap arabalarda sorun yok ozaman dostum :D

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abi nasıl geçememiş oradan ya yolun dısına cıkmıssın gelmıs vurmus . Çok geçmiş olsun abi Leonun uğursuz gelmemiştir abi çok nazar vardır Leonlarda çok göz var abi nazar değmesi normal çok sevilen bir otomobil. Çok şükür ağır bir kaza olmamış . Aracın modelini km sini vs özelliklerini bana yazın fiyat çıkarayım size.

7. ethic

ethic SCW Üyesi

88
    24
    8
    Okutturduysamda fayda etmedi :)) Ettiysede bu kadar oldu işte :))

8. rüzgar

rüzgar SCW Üyesi

282
    37
    28
    geçmiş olsun

9. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Çok büyük geçmiş olsun. Her şerde de bir hayır vardır. Bunu unutmayalım.
    Siz aracı gözden çıkarmışsınız artık. İnşallah bundan sonraki araçlarınıza kazasız belasız binmeyi nasip etsin rabbim.

Sayfayı Paylaş