Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

gecmıs olsun Türkiye burası dememek ıcın zor tutuyorum kendımı :)

1. EKsper bu hasara onarım verir, tampon anlaşmalı firmaya onarıma gider (hali ne olursa olsun ilk prosedür bu)
2. BU hasar onarılır gibi druyor, Seat plastiği hakkında çok yakın bilgim yok, onarılınca eskiden farkı olmaz
3. ŞAse no ile parça faturası kesilir, bu yüzden sigortadan yaptırılan hasarda, daha ucuz bile olsa diyelim, başka parça taktıramassınız.
4. DOsyayı kapsam dışına çevirtip, kdv hariç nakiti alarak, üstünü tamamlayıp istediğinizi yaptırırsınız ama büyük ihtimal onarım verecektir.
geçmiş olsun

Geçmiş olsun normaldir böyle durumlar :(

eğer öyle bi düşüncen varsa ve resimleri yollamadıysan tamponda bir yerden yırtık açıp parça kopartırsan her türlü değişir

çok geçmiş olsun.. :(
tamponun değişimi için bi aşağı yukarı en az 5-10cm'lik bi parça kopmuş olması vs. değişim şansını bayaa bi yükseltir..

Ben kasko bozulmadın tamponun değişme ihtimalı olduğunu bilmiyodum. Direk kaskonun anlaşmalı olduğu yere götürdüm adam bozulmadan değişebilir dedi. O zaman değişirse cupra olsun dedim bakalım dedi onarım da verebilirler dedi bizim arkadaş da abi biraz daha zarar verelim dedi adam pek ciddiye almadı ben hallederim gibi konuştu bilmiyorum artık. Adam işlemleri pazartesi başlatacak arabayı oraya bıraktım.

Geri
Üst Alt