Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

saemyh1218

Kayıtlı Üye
Geçen gün aracımla bariyerlere sürttüm aşırı bi hızım yoktu ve allahtan savrulma yaşamadım aracın bu konuda sağlam yere bastığını savrulmadığını ilk kez yaşadım servise gitsem muhtemelen kaskodan baya şişirme yapacak gibi geliyor kapı kolu için mecbur gidiceğim ona yapacak bişi yok ama aracın renginden dolayı da dışarıda yaptırabilir miyim bilmiyorum fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.IMG_8422.JPGIMG_8423.JPGIMG_8424.JPGIMG_8425.JPGIMG_8426.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin.

yetkili servisler maalesef biraz daha pahalıya yapıyor bu hasarlar sanayide vs daha uyguna yaptırabilirsiniz belki ama rengin tutması sıkıntı olabilir. İyi usta bulabilirseniz neden olmasın ancak kaskoyu bunun için yaptırıyoruz ben olsam yetkili servise verir ikame aracımı alır (kaskodan) yaptırırdım.

Buyuk gecmis olsun eger bildiginiz güvendiğiniz usta varsa ona yaptırmak daha mantıklı tramer sıkıntım yok derseniz servis

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim allah daha büyüğünü göstermez kimseye inşallah

Geçmiş olsun jant a baktırın ufak çatlama yapabiliyor
Dışarıda yaptırmak ve serviste yaptırmak kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir

Geri
Üst Alt