Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar salı günü kaza yaptım olay şöyle oldu trafik ışıklarında yeşil yanmasına ragmen öndeki araç hareket etmeyince frene basdım fakat araç kaymaya başladı (aramızda baya mesafe vardı durulmayacak gibi değildi zemin ıslak birazda buzluydu) yavaş yavaş araba kayarak iniyodu baktım kaldırım boş kaldırıma çıkıp duvara vurdum araçta bişe yok sadece tampon çizildi sonra polis çağırdım polis tutanak tutup gitti ertesi gün tutanagı almamı söyledi ben biraz çekindiğim için gitmedim bugün arayıp pazartesi hakim karşısına çıkacağımı söylemişler bende bugün aldım tutanagı şöyle yazıyo doğrultu değiştirme manevralarını yanlış yapma.
asli kusurmuş şimdi bana pazartesi günü ne olur biraz korkuyorumda ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

geçmiş olsun kardeşim..daha önce böyle bir olaya karışmadıysan ve 5 yıl daha karışmamak kaydıyla beraat.dert etme

onunla geçmiş olsun, fakat bu derece hafif bir kazadan dolayı hakim karşısına çıkmak biraz saçma geldi bana :confused:

eğer doğruysa önemli davaların neden sonuçlanmadığı ve yıllar sürdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt