Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ( Yardım )

Geçmiş olsun hocam Arkadaşlarında dediği gibi servisi arayıp boya kodunu kesinlikle alman çok önemli... Allah beterinden saklasın...

çok geçmiş olsun seni üzmek istemem ama rengini tutturamıyolar

Merhaba,

Aracında buyuk hsar yok.. tamponunda hıc bır sey yok denıcek kadar yan tarafı cızılmıs sadece benım tafsıyem..

camurlugunun vakumla cektırmen ve lokal boyatman renk kodu olacagı ıcın tutacaktır aynı sekılde tamponun kenarında sakın butun boyatma ılk boyası gıbı gzl durmuyor.

Gecmis olsun kardesim far cigini dert etme benimde basima geldi fari adam gicir gicir yapti mutlaka oralarda yapan vardir .

serviste kaskonuzdan yapılır. orjinali ile aynı olur sorun olmaz dışarda düzeltme yapacaklar ve pariz birşekilde sırıtacak çünkü çamurluğun keskin çizgileride zarar görmüş o çizgiyi yakalamaları imkansız. birde tamponda zedelenmiş yazık edersiniz dışarda yaptırmayın.

yanlız servise gitmeden önce farı da bir şekilde kırın yoksa çiziğin nasıl olduğunu göremedim ancak değiştirmeyebilirler. en azından farın ayaklarını kırınız.

aracın kaskosu yokmuş serhancım... o yüzden servis bu tarz işlerde pekte mantıklı değil... kasko prim tutarı kadar para isterler sonra:( çok geçmiş olsun kardeşim sanada güvendiğin bir usta varsa ona yaptır....

geçmiş olsun, Rabbım beterinden saklasın.
bende kasko olmadığı için serviste yaptırman taraftarı değilim. sanayide işini iyi yapan ustalar muhakkak vardır. bu arada boya kodunu bagajdan veya servisten temin edebilirsin.

Güzel bir usta var ise Yağlı çekiç ile çamurluğu düzeltir benim kendi araçımda park halindeyken vurdular kendi ustamda yaptırdım ama bunun kadar derin değildi geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt