Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ( Yardım )

brs-cn

Kayıtlı Üye
Arkadaslar,Dün sabah binanın otoparkına giriyim derken aracım kaydı ve tüksek bordüre carptı sag cagmurluk büyük hasar aldı ve farda tamponda çizilme olustu..Bugün tamirciye götürcem,boya rengini tutturması için ne rengi demem lazım..? Ayrıca far çizigi için ne yapmalıyım.?

Özellikle Kar olan şehirlerdeki arkadaslar daha dikkatli olsunlar gerekmezse araclarını park yerinden bile çıkarmayın..Sonra Keşke demek istemiyorsanız..!

Kopyası 1.jpgKopyası 2.jpg

Ekli dosyalar

• Kopyası 1.jpg
    Kopyası 1.jpg
    28.7 KB · Görüntüleme: 145
  • Kopyası 2.jpg
    Kopyası 2.jpg
    29.7 KB · Görüntüleme: 132
Geçmiş olsun kaskonuz varsa serviste yaptırın kafanız rahat olsun

trafik sigortası da karşılar diye düşünüyorum tabi sigorta firmanızın servisle anlaşmalı olması gerek

geçmiş olsun, bagajda boya renk kodu vardır sıkıntı olmaz. kasko varsa oradan çöz ve aracı çekici ile gönder ki zorda kalırsan araç kiralamayı kasko halletsin.

Euro sigortası..Onun da karsılayacagını sanmıyorum..

poliçende varsa çekici ile aracı gönder ve araç kiralamayı garantiye al. ama sana tavsiyem, kar buz tecrüben yoksa maceraya da gerek yok emin olmadığın yerlere girme.

geçmiş olsun üzücü bir durum. boya kodunu servisten alabilrsin
gerçi sanayidede bilirler rengi opak şeker beyazı zannedersem
far çiziğine ne yapılır bilmiyorum ama en kötü ihtimalle bir adet çıkma far alırsın değişirsin :eek:key:
bence Ankara gibi riskli bir böygede yaşıyosan kasko yapmayı tekrar düşünmelisin
tekrar geçmiş olsun Allah beterinden korusun...

Geri
Üst Alt