Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ( Yardım )

Geçmiş olsun, kasko yoksa farları kırmayın en başta onu söyliyeyim
1. Trafik sigortası, karşı tarafa verilen hasarı karşılar, kasko sizin cebinizden çıkacak paraya mani olur (kapsamı geniş)
2. Vw grubu, en kolay renk tutandır, zira hazır kutu boya denen tipten satılır boyaları, beyaz zor renktir, o ayrı konu
3. fotoğraftan benim gördüğüm, çamurluk değişmesi gerekecek, tampon sadece sağ yandan boyanır, ortaya doğru da yedirilir, yani yarım boya denen.
4. farı göremedim ama meguiars plastix ile biraz çalışılınca çoğu çizik %90 a kadar kaybedilebiliyor
5. tampon için de, ayaklarda kırık olabilir bunlar da tamir edilir.

Tekrar Herkeze Çok Teşekkür ediyorum..Bugün aracımı tanıdık bi kaportacıya götürdüm ve çekiçle çok güzel düzeltti..Sonra macun çektirdim..Çaglar beyin dediqi gibi ayakda kırılma olmus,onuda ayrı bi yerde yaptırdım..tamponda önemli bişey çıkmadı..Yarın da Fırında boyatıcam kısmetse biticek..

Geçmiş olsun hasar çok gözükmüyor gibi ben olsam kaskoyu bozdurmazdım diye düşünüyorum.

xx

Geri
Üst Alt