Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza ( Yardım )

aslında tamamen boyacıya bağlı bi iş. isteyen tutturuyo rengi. çok geçmiş olsun. Allah tekrarından ve beterinden korusun :mad:

Aslında kar tecrücem baya geniştir,3 gün önce geldim yurt dısındaydım..3 qündür alt-üst ettim Amkarayı olcak işte evin önünde otoparka girerken bu olayı yasadım,biraz tümsek ve buz tutunca olaydan kacamadık..Bana iyi bi tecrübe oldu..Tanıdık boyacı var biraz önce onla konustum..Onunda tanıdık kaportacısı varmış,oraya gidicem..Kaportacıya sunu şöyle yap diyecegim ne olabilir..?
Ayrıca Teşekkürler arkadaslar..Allah kimsenin başına vermesin..

çok geçmiş olsun..benim park girişi de aynı dar ..hep aynı korkum vardır..
ALLAH kimsenin başına vermesin inşeALLAH

Arkadaslar,Dün sabah binanın otoparkına giriyim derken aracım kaydı ve tüksek bordüre carptı sag cagmurluk büyük hasar aldı ve farda tamponda çizilme olustu..Bugün tamirciye götürcem,boya rengini tutturması için ne rengi demem lazım..? Ayrıca far çizigi için ne yapmalıyım.?

Özellikle Kar olan şehirlerdeki arkadaslar daha dikkatli olsunlar gerekmezse araclarını park yerinden bile çıkarmayın..Sonra Keşke demek istemiyorsanız..!

Ekli dosyayı görüntüle 5760Ekli dosyayı görüntüle 5761

serviste kaskonuzdan yapılır. orjinali ile aynı olur sorun olmaz dışarda düzeltme yapacaklar ve pariz birşekilde sırıtacak çünkü çamurluğun keskin çizgileride zarar görmüş o çizgiyi yakalamaları imkansız. birde tamponda zedelenmiş yazık edersiniz dışarda yaptırmayın.

yanlız servise gitmeden önce farı da bir şekilde kırın yoksa çiziğin nasıl olduğunu göremedim ancak değiştirmeyebilirler. en azından farın ayaklarını kırınız.

Geri
Üst Alt