• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kaza ( Yardım )

brs-cn

Kayıtlı Üye
Arkadaslar,Dün sabah binanın otoparkına giriyim derken aracım kaydı ve tüksek bordüre carptı sag cagmurluk büyük hasar aldı ve farda tamponda çizilme olustu..Bugün tamirciye götürcem,boya rengini tutturması için ne rengi demem lazım..? Ayrıca far çizigi için ne yapmalıyım.?

Özellikle Kar olan şehirlerdeki arkadaslar daha dikkatli olsunlar gerekmezse araclarını park yerinden bile çıkarmayın..Sonra Keşke demek istemiyorsanız..!

Kopyası 1.jpg Kopyası 2.jpg

eneserol

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kaskonuz varsa serviste yaptırın kafanız rahat olsun

eneserol

Kayıtlı Üye
trafik sigortası da karşılar diye düşünüyorum tabi sigorta firmanızın servisle anlaşmalı olması gerek

fnasif

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun, bagajda boya renk kodu vardır sıkıntı olmaz. kasko varsa oradan çöz ve aracı çekici ile gönder ki zorda kalırsan araç kiralamayı kasko halletsin.

fnasif

Kayıtlı Üye
poliçende varsa çekici ile aracı gönder ve araç kiralamayı garantiye al. ama sana tavsiyem, kar buz tecrüben yoksa maceraya da gerek yok emin olmadığın yerlere girme.

Turhal

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun üzücü bir durum. boya kodunu servisten alabilrsin
gerçi sanayidede bilirler rengi opak şeker beyazı zannedersem
far çiziğine ne yapılır bilmiyorum ama en kötü ihtimalle bir adet çıkma far alırsın değişirsin :eek:key:
bence Ankara gibi riskli bir böygede yaşıyosan kasko yapmayı tekrar düşünmelisin
tekrar geçmiş olsun Allah beterinden korusun...

Üst Alt