Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptm ya:P

cengiz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün Leon 1.4 tsi aracımla üniversite çıkışnda yarışırken kaza yaptım(ilk kazam) resmde gördüğünz gibi :) arabanın Kaskosu var şimdi ne yapmam gerekiyor kimseye haber vermek istemiyorm veya sanayiye yaptırsam ne kadar masraf çıkar? yardmlarınızı bekliyorm

Uploaded with ImageShack.us

öncelikle geçmiş olsun arabanın kaskosu var diyorsunda durduk yere bozma kaskoyu bence git güvenilir bi yerde yaptır yada işine gelirse az bir farkla arkaya cupra tamponda taktırabilirsin..

geçmiş olsun... Allah beterinden saklasın.. kaskoyu bozmak istemiyosan güvendiğin birisi varsa hallettir...

makas atarkenden baska aracın onunemı carptın?? fıyat almak lazım cok tutarsa mecbur kasko yada uyguna yapılırsa kaskoya dokunulmaz... tanıdıgım bı usta var olmadı onadan gosterıp fıyat alınabılır...

öncelikle geçmiş olsun arabanın kaskosu var diyorsunda durduk yere bozma kaskoyu bence git güvenilir bi yerde yaptır yada işine gelirse az bir farkla arkaya cupra tamponda taktırabilirsin..

saolasın arabanın kredisi kasım ayında bitiyor o zmn satıcam kaskoda iptal olmuş olcak yani 7 ay kasko ödücem sizce kasko mu karlı gelir dışarda yaptırmak mı?

bu hasarı kaskodan yaptırmamak hiç de akıllıca olmaz..
geçmiş olsun..

makas atarkenden baska aracın onunemı carptın?? fıyat almak lazım cok tutarsa mecbur kasko yada uyguna yapılırsa kaskoya dokunulmaz

120 ile felan aniden makas attm arabann kontrolunu kaybettm toparlıya bildiğim kadar toparladm ama bariyere sürttüm işte :S

geçmiş olsun..makasta kafadan tuttu arkayı bıraktı anladığım kadarıyla..kaskoya yaptırın derim..
arkaya cupra tampon gelmez diye düşünüyorum çünkü abartı bişey yok..

Geri
Üst Alt