Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(

Geçmiş olsun.Sağlığınız yerindeyse sorun yoktur.
Masraf çok o yüzden servise ver kasko ödesin.En azından satarkende servis kayıtlarında değişenler gözükür.Doğuşa götürme derim.Başka yere götür.

xx

geçmiş olsun

insan hayatına ne araçlar gelir - gider aracınız takmayın kafanıza (ama insan takıyor)

bizler önce can deriz sonra canan , ben dahil can a bişey gelmeyince başlarız canan a üzülmeye ...

geçmiş olsun tekrardan ...

Geçmiş olsun. Bende arka sağ kapımı otoparkta sürtmüştüm serviste diğiştirttim zamanında, yaptırsan kaportacıya ilk günki gibi olmicak en iyisi değiştir kapılarını. İçindeki sitresi anlıyabiliyorum.

çok sıkıntı yapmışsın değmez:) değer kaybetse neolur kaybetmese nolur bence hiç sıkma canını senden kıymetlimi, ver servise paşa paşa tertemiz binmeye devam et geçmiş olsun:)

Çok geçmiş olsun...Anlattığın kadarıyla eğer doğuş otoya götürürsen %99,9 kapıları değiştirmeyi söyleyecek...Ama tamirden çok değişim daha iyi olur sanki..Boya tutturma konusunda pek sıkıntı olucağını sanmıyorum...

Ben olsam serviste yaptırmam. Sanayide bildiğiniz usta varsa ona götürmenizi öneririm.
İnsanlar araba alırken servis kayıtlı olsun servis bakımlı olsun diye bakıyo da, servislerde ne işler çeviriyolar haberleri yok galiba?
Hem kaskodan fazla para almak için saçmasapan işler yapıyolar araba üstünde hem de boya işçilikleri hiç güzel değil.
2. elde araç alırken servis kayıtlı olsun diye bakan insanlar, serviste aracın negatif kayıtların silinmesinin 5 dakika aldığından habersizler galiba.

geçmiş olsun bende aynı şekilde bursada kaza yapmıştım sağ ön arka kapı sağ arka tekerlek üstünü sürttüm kapılar içeri göçmüştü doğuş oto bursaya teslim ettim araçta değişme yapmadılar kapıları düzeltip boyadılar aynı şekilde sağ tekerlek üstüde boyandı. fakat bursadaki doğuş oto çok yoğun bi servis, aracımı her gün arayarak ancak 11 gün sonra teslim alabildim. eğer üzerine gitmeseydim daha çok bekletirlerdi. aracını oraya teslim edeceksen bu durumu göze alıp teslim et. tekrardan geçmiş olsun.

geçmiş olsun... sonuçta kapıların orjinal olarak değişmiyecek mi fotolarını çek çekiç değmesindense kaskodan orjinalleriyle değiştirdim dersin... çünkü bu seatların en dandik parçalarında bile şekil var yani kaporta dümdüz değil o kalıbı tekrar veremeyecekler ve eskisi gibi olmayacak bence değiştir... galerici değilsende 3 düşmüş 5 düşmüş üzülme gözüne batmasın seni rahatsız etmesin yeter... nacizane fikrim.... tekrar geçmiş olsun...

Serviste direk kaskodan kapıları değiştirecekler bir işçilik gerekmeyecek ki? Gereken işçilik kapı ayarı onu da istiyorsan yine sanayideki ustana yaptır. Bence uğraşma değiştirsinler kapıları direk.

geçmiş olsun kardeşim...
cana geliceğine mala gelsin herşeyde vardır bi hayır..

Geri
Üst Alt