Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım yedek parça ve öneriye ihtiyacım var

tamponun altındaki kırılan petekli ızgara 119.18 kuruş
tampon astarlı 1240.28 kuruş
seat ablem logo 27.14 kuruş
ön panjur 355.18 kuruş
çeki demiri tampon kapağı astarlı 38.25 kuruş

bunlar orjınal servis parça fiyatları....çıkmacılar simsar olmuş bana göre değmez...gecmiş olsun

Çok saolun fiyatlar için bence de 200 250 tl için çıkma almaya değmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cok gecmiş olsun kardeşim sanayide araştırmanı yap cıkma orjinal parcaları sıfır servis parcasıyla kıyaslama yap kafana hangisi yatıyorsa yaptır.. En dogrusu @kirlisakal dedigi gibi tekrar gecmiş olsun

Saolun
Araçta kasko yok mecburen ben yaptırıcam tampon ve ızgara bulmam lazım forumdan yardımcı olabilcek var mı parçalarla ilgili veya yaptırılacak yerle ilgili tavsiye verecek var mı ?

Hocam senin icin eger bulmadiysan bikac cikmaci ile irtibata gecebilirim..

Çok saolun teşekkürler iyi dilekleriniz için
Nokta boya olmayan arabanın orijinalliği gitti ama yapıcak bir şey yok cana geleceğine mala gelsin Bu arada istanbul da ve kar yağan diğer illerde kar lastiği olamayan özel aracıyla çıkmasın yoksa sonuç böyle oluyor :)

Tamponla orjinallik bozulmaz sikma canini yeni tampon taktigin da sorun biter.ama camurluk degişse yenisini taksan sıkınti ozaman.gitti orjinallik gecmis olsun rahat ol..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

verilmiş sadakan varmış. geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt