Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım! Esp devreye giriyor?

Geçmiş olsun İbrahim kardeşim.Muhtemelen esp bazı şeyleri yanlış algılıyor.Serhat kardeşimin yazdığına katılıyorum.Bu kayma esnasında esp devreye girdimi ?

Geçmiş olsun abi üzüldüm senin adına inş çok büyük problem cıkmaz konusmustuk zaten ...

gecmıs olsun ıbo !! senınde basına ne gelırse vırajlarda gelıyor espyımı kapatmıstın yıne
Yok kapatmadım esp yi. Açıktı. Ama lastikler tutunamadı yola..
ıbo aslında arabanın masrafı az sa kaskou devreye sokma derım !!
Masraf 1000lirayı geçer gibi. Kaportada hiçbir şey yok. Direk janttan aldım darbeyi.
sıkma canını kardeşim yine yaparız. sağlık olsun aracın bi çıksın hele istediğin zaman ara yaparız
eyvallah saolasın.
Gecmis olsun kardesim umarim ciddi bir sorun yoktur..
Teşekkürler Kaan, daha net bilgi yok bakalım eksper gelsin bi.
Teşekkürler Özgür.
Teşekkür ederim.

Geçmiş olsun İbrahim kardeşim.Muhtemelen esp bazı şeyleri yanlış algılıyor.Serhat kardeşimin yazdığına katılıyorum.Bu kayma esnasında esp devreye girdimi ?
Tekin abi viraj okadar keskin ve kısaydı ki ben bile anlamadım nolduğunu. Akşam resim çekip ekspere yollucam.siteyede eklerim. Esp oyuzden pek bi devrede olamadı. ha çarptıktan sonra düzeldi yolda..:(

Geçmiş olsun abi üzüldüm senin adına inş çok büyük problem cıkmaz konusmustuk zaten ...
saol kardeşim.

İyiki esp açıkmış yoksa daha fazla hasar olabilirdi.Tekrar geçmiş olsun kardeşim.

Bununla gecmıs olsn allah beterınden saklasın.

Geri
Üst Alt