Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptık :(

Geçmiş olsun iyi size birşey olmamış bunada hamdolsun.

Bu aralar her yeri kazıp bişeyler yapıyorlar..Her yer yol yapım çalışması v.s bende çok bıktım bunlardan...
işin tuhaf tarafı ordan haftada en az bi iki kaza varmış. polis bile buranın tutanagını hazırlıcam sadece plakayla isim kısmını boş bırakıp cogaltacam hepsi aynı olyo zaten dedi :D Dedim madem böyle bişey var neden önlem almıyolar yavaş gireceksin o zaman diyo :D

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg arkadaşlar bunlarda fotolar

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    58.6 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.jpg
    2.jpg
    44.7 KB · Görüntüleme: 23
  • 3.jpg
    3.jpg
    44.8 KB · Görüntüleme: 27
  • 4.jpg
    4.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 24
  • 5.jpg
    5.jpg
    53.7 KB · Görüntüleme: 25
Verilmiş Sadakamız varmış. Allah korudu. Tabi arabanın faktörünüde gördük başka arabayla böyle bi kaza yapsam bilemiyorum. Tabi en önemlisi emniyet kemeri. Zaten o takılı olmasaydı belki şuanda hayatta olmayabilrdim. Çünkü 110 120 gibi bi hızla gidiyodum ve direkt olarak kafadan çarptım bariyerlere ve ordan sekip fotolarda gördüğünüz gibi kaldırıma çarptıktan sonra durabildim.

çok geçmiş olsun gerçekten verilmiş sadakanız varmış emmiyet kemeri mükemmel bi olay sizi bi nevi o korumuş.

Geri
Üst Alt