Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza Yaptım

tekrar sağolun kasko bozulursa üzülürüm..eğer mailyeti düşük ise ..kaskoya yaptırmayaım diyorum..bakayım gidince bir gidip öğreneyim..

geçmiş olsun Varol abim sıkma canını olucağı varmış.. :( :(
kaskodan yaparsan poliçeye göre %10-%15 hasarsızlığın gidiyo..%30'sa sıfırlanıyo ama hasarsızlığın..öyle bi durum varsa çıkan maliyete göre cebinden vermen daha karlı olabilir neden..çünkü bu poliçe yılından sonra sıfırlanıcaksa hem daha fazla ödeyeceksin hem de hasarszlık için +%10 alamayacaksın..eğer bu yıl kaskoya hiç dokunmadıysan +%10 alırsın zaten..2. senaryoyla bi sonraki poliçen atıyorum %40 hasarsızlık indirimden yararlanmak yerinde %0'la ne kadar fiyat farkı çıkar bilmiyorum tabii poliçende..servislerde o hasarı düzeltmek için 300-350TL civarı isterler..zaten yaptırmak min. 2 gün sürer..zımparalancak, bi miktar çekilmesi gerekiyosa çekilcek, astarlancak en son da boyancak doğal olarak..boya rengi tutturma olayına kafanı takmana gerek yok abim aynı renk olur merak etme..

hasarsızlık indirimi bana mı araca mı çünkü bednen önceki sahibi kapıyı yaptırmış kaskodan bende de 1370 lira verdim kaskoya..%40 550 lira yapıyor..yiğit yani bu sene kaskoya 822 lira vermek var diye düşündüm ben..tabi o kadar indirim yaparlar mı ..bana gelince herkes kılıçlarını kınından çıkarıyor

sevgılı abım !!! sen sag ol bızler sag olalım yeter araban her zaman yerıne gelır uzulmene degmez senı sevıyoruz!! ınsallah antepe hayırlısıyla gıt gorevıne basla en kısa suredede artık evlenır mısın tayın dırek mı gelır gel ıstanbula olmadı senı yenı bayan uyemızle everelım

abim bildiğim kadarıyla poliçeler kişi üzerinden diyo..araca önceden neler yapıldığının bi önemi yok, T.C. kimlik üzerinden gidiyo..ancak 30 günden fazla hasarsızlık indirim hakkı olan birinin kasko yaptırmamış olması durumunda da sıfırlanıyo tekrar kasko yaptırdığında..ya da 2. aracına kasko yaptırdığında da %0 hasarsızlığı oluyo..verdiğin rakamlar konusunda ise işte eğer hesaplandığında sana zararı 300-350TL'den fazla olursa cebinden yaptırmanda fayda var..çünkü sonrasında yine kara geçiceksin kaskodan aldığın ekstra hasarsızlık dilimleriyle..

Geri
Üst Alt