Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(

çok geçmi olsun..çok üzüldüm..
ben de servise götür ve kapları değiştir diyenlerdenim...neden mi hiç bir ustanın el ayarı sıfır kapı gibi olmaz..mutlaka çekiçleyip düzeltirken göz kararından dolayı..orjinal sekline gelemeyecek..ve bu boşlukları macunla dolduracaklar..bence macun yemiş bir kapı sıfır tertemiz yerine takılmış kaplırdan iyi değildir..
ama gel gör ki benim KÖR vatandaşım..tutturmuş orjinal değişeni yok takıntısına..buna bir türlü anlam veremiyorum..galibe biz millet olarak yamuk yumuk derme çatma şeyleri seviyoruz..
değeri tabi düşecek buna yapacak bir şey yok..ama öyle korkacak kadar değil..tekrar geçmiş olsun

geçmiş olsun..servise götürün derim..değişim de düzeltme/çekme olayından çok daha rahat ve temiz.. :eek:key:

Arkadaslar gozum gıbı baktıgım leonum ıle kaza yaptım cok moralım bozuk sıze bır kac sorum olucak.Aracacın sag ıkı kapı ve camurlugu cok kotu surttum kapılar ıcerı goctu okadar yanı...Sıze sorum tanıdıgım cok ıyı bır kaporta ustası var sanayıde ona mı gotursem yoksa dogus otoyamı ısın acıkcası dogusa goturmek ıstemıyorum gecen bır arkadasımın aracının on kaputu hafıfı ucundan yamulmustu sırf para almak ıcın kaputu komple boyadılar sımdı kaskodan sırf para almak ıcın benım kapıları degıstırmeye kalkmasınlar zaten ıscılıklerıde malum nekadar kalıtelı benım usta cok daha ıyı tutturur rengını felan fakat satarken sorun olurmu sanyıde yaptırmam offf... cok bunaldım aracın hasarlı ıkenkı fotolarını cekıp saklıyayım dıyorum satarken gosterırım alıcının aklında soru ısaretı kalmasın dıye bırde son olarak aracımın degerı nekadar dusmustur???

öncelikle çok geçmiş olsun
doğuş otonun yaptığına gelince
local yapmıyorlar çünkü localde belli bir müddet sonra lokal yapılmış bölgenin rengi ufaktan farklılık gösteriyo

Öncelikle geçmiş olsun... en güzeli en temizi servistir yinede karar senin ama ilk günkü gibi servisten al arabayı kafan rahat etsin

hocam öncelikle geçmiş olsun diyerek sözume başlıyayım. benden size tavsiye eğer doğuş oto hariç başka bir servise gitme imkanınız var ise gidin çunku doğuş duzeltme işiyle pek uğraşmaz direk değişecektir. he unutmadan bursa diyince akla ilk gelen nedir sanayilerdeki kaliteli bu işin ehli olan kaportacılar. babam bile bmwsi ile kaza yaptığında istanbulda yaptırma bursada marmara birlik zeytin fabrikasının karşısındaki buyuk sanayiide bir akrabası vardı ona götururdu. herkes çok memnundu bursadaki işçilikten. eğerki içine sinecekse sanayiidede yaptırabilirsin. ben şahsen kendi leonumu da göturup yaptırmıştım bursada. bide doğuşa verirsen 1 ay yada 1.5 ay arabasız kalman cabası olacak. iyi duşunup kararını ver derim.

Kusura bakmayın arkadaslar nete gıremıyordum yazmadım.Aracı verdım bursa dogus otoya sag ıkı kapının sacı degısecek dedıler bu kapılar dıgısecek mı oluyor yanı? bırde sag arka camurluk boyanıcakmıs ne yapayım Allah'tan yaya carpmadım...

Geri
Üst Alt