Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza Yaptım

cok gecmıs olsun cok uzuldum malesef okuz cok gende baktrın on sase dıreklerıne 100km hızla yamulmamsı ımknsız bnce egılme vardır ama azdır ve o ondekı dırektedır ondanda bısey olmaz zaten onemlı degıl onemlı olan alt kısım

bıde tamponu farkını vererek aero yada cupra tamponla degıstırt derım ;)

Çok şükür şaşelerde oynama yokmuş Burak sadece ön kaput, ön tampon farlar ve sisler vs.. değişiyor. İç mekanikte sıkıntı yokmuş yaklaşık 5.000 TL gibi masraf çıkartıyorlar. Ayrıca cupra tamponu sordum yaklaşık 500 TL gibi fark istiyorlar, değer değmezmi karar veremedim?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ibrahimcim büyük geçmiş olsun. allah beterinden saklasın. verilmiş sadakan varmış...
Aynen öyle Murat yola 3-4 saniye erken çıksaydım kamyonet sağ kapıdan içeri girerdi. Bunada şükür demekten başka çaremiz yok.

Cok gecmis olsun.Erya da hasar bolumunde can ve servis danismani alper var.Bu arkadaslara bnm ismimi verirsen yardimci olurlar

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Eyvallah kardeşim, sağolsun can baya ilgilendi. Birde 15 gün değilde 1 haftada aracı alırsam 10 numara olacak.

geçmiş olsun abi

Tşk ederim kardeşim..

Abicim çok geçmiş olsun sana bir şey olmamış ya aracın orjinalliği gitse de bir şey olmaz. Birde yalnızmıydın abi

Eyvallah Mehmetim çok şükürki hanım filan yanımda yoktu. Allah kimseyi böyle birşey göstermesin.

memlekette öküzden bol ne var ki .. geçmiş olsun İbrahim

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis
geçmiş olsun hocam. Malesef ülkemizde kasap çok. Bir kaç gün önce de kasabin biri sollama yaparken babamin acara çarpmış ön sol lastiğin üst taraf içeri göçmüş biraz. Biz her ne kadar kendimizi ve aracımızı korusakta aynı şeyi karşımızdakiler yapmadığı sürece böyle olaylar olmaya devam edecek :(

• Beğen
İbrahim kardeşim... geçmiş olsun... çok üzüldüm ciddi bir kazaymış...Allah beterinden saklasın... servis yerine keşke tanıdığın güvendiğin bir ustaya yaptırsaydın... kaskodan servis yapınca masrafı çok şişiriyorlar haberin olsun... tramer de araç satışı esnasında çıkar muhtemelen ve sana problem yaratabilir... ben de bayram dönüşü küçük bir kaza atlatmıştım... servise götürmedim... çok iyi bir kaporta ustam var... o hallediyor trafik sigortasından... tekrar geçmiş olsun...

• Beğen
geçmiş olsun 500 liraya değer bence cupra tampon alın

• Beğen
Klasik olacak belki ama cana geleceğine mala gelsin

• Beğen
İbrahim kardeşim... geçmiş olsun... çok üzüldüm ciddi bir kazaymış...Allah beterinden saklasın... servis yerine keşke tanıdığın güvendiğin bir ustaya yaptırsaydın... kaskodan servis yapınca masrafı çok şişiriyorlar haberin olsun... tramer de araç satışı esnasında çıkar muhtemelen ve sana problem yaratabilir... ben de bayram dönüşü küçük bir kaza atlatmıştım... servise götürmedim... çok iyi bir kaporta ustam var... o hallediyor trafik sigortasından... tekrar geçmiş olsun...

Teşekkürler abi, tanıdık tamirciye vermeyi düşündüm fakat yetkili serviste içim biraz daha rahat olacak gibi en azından onarmak yerine değiştirmedikleri bir parça kalmaz.

Geri
Üst Alt