Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(

Aracın standart tamponları ile devam edeceğim. Sadece ön tampon için 1500TL gibi bir fark ödemem gerekiyor. Arka tamponu da hesaba katarsak standart tamponlar bedavaya gidecek gibi. O yüzden standat tamponla devam etme kararı aldım. 3000 Tl harcama yapacaksam tampondan ziyade çok daha iyi şeyler yapılabilir fikrindeyim.

Aracın standart tamponları ile devam edeceğim. Sadece ön tampon için 1500TL gibi bir fark ödemem gerekiyor. Arka tamponu da hesaba katarsak standart tamponlar bedavaya gidecek gibi. O yüzden standat tamponla devam etme kararı aldım. 3000 Tl harcama yapacaksam tampondan ziyade çok daha iyi şeyler yapılabilir fikrindeyim.

Bence de en mantıklısı bu arkadaşım 3000tl yakıt alsan neredeyse bir yıl gezilebilir.

profescobar geçmiş olsun.

aracınhava yastıkları açılmadıysa seat'a dava açabilirsin. bir arkadaşımın başına benzer bir kaza gelmişti, bmw ye dava açıp 350 bin TL tazminat almıştı.

tekrar geçmiş olsun.

profescobar geçmiş olsun.

aracınhava yastıkları açılmadıysa seat'a dava açabilirsin. bir arkadaşımın başına benzer bir kaza gelmişti, bmw ye dava açıp 350 bin TL tazminat almıştı.

tekrar geçmiş olsun.

Aracın şasesine deyen bir durum söz konusu değil o yüzden davalık bir durum yok. Sadece kaportada sürtme var düğer türlü bir durum söz konusu olsaydı emin ol o davayı açmıştım :) Öneri için yine de teşekkür ederim.

cok geçmiş olsun allah beterinden saklasın.cana gelmesin mala gelsin herşey düzelir hepimiz bu geminnin içindeyiz cok dikkatli olmak lagzım.aracda yolda tekrar cok geçmiş olsun

geçmiş olsun ... kızın durumu iyi olduğu için dua etmelisiniz Allah korumuş yaya kazası hiç bir şeye benzemiyor

Geri
Üst Alt