Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(

geçmiş olsun yayanın durumu iyi olması sevindirici bende şehir içinde bazen hız yapıyorum ama sonra pişman oluyorum bunlar ders oluyor bize

Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun. Can dışında herşeyin telafisi var. Kazasız belasız gunler dılerim

Çok geçmiş olsun,cana geleceğine mala gelsin.Ya daha kötüsü olsaydı..Ömür boyu vicdan azabı çekecektin.Her işte vardır bir hayır...

Çok saolun arkadaşlar. Kaskodan haber geldi 8500TL masraf varmış. bende bu arada sorucam hazır tamponlar değişecekse standart tampon takılmasın farkını vereyim de aero tampon taksınlar diye düşünüyorum. Aracımı satmaktan da vaz geçtim.

Çok saolun arkadaşlar. Kaskodan haber geldi 8500TL masraf varmış. bende bu arada sorucam hazır tamponlar değişecekse standart tampon takılmasın farkını vereyim de aero tampon taksınlar diye düşünüyorum. Aracımı satmaktan da vaz geçtim.
aero tamponda indirim var galiba seat online servis randevusu sayfasına girince sağ altta çıkıyordu 3000 liraymış

Geri
Üst Alt