Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım :(

nqs

Kayıtlı Üye
izmirli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
izmir çeşmede kaza yaptım bir motosikletliye çarptım. arabanın ön camı kırıldı, kaput ezildi ve en önemlisi sanırım klima ve radyatör delindi. çünkü kazadan hemen sonra su boşaldı. arabayı izmire çektirip yaptırmayı düşünüyorum, nereye çektirebilirim servis, özel servis? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
cep telim 0 506 505 97 27 - Göksel

[MENTION=2868]tekinalper[/MENTION] varmı kardeşim bildiğin yer [MENTION=23600]HAKTANFR[/MENTION]

• Beğen
Reaksiyonlar: nqs
Çok geçmiş olsun arkadaşım izmirli arkadaşlar yardımcı olacaklardır

• Beğen
Üstad izmir yönetici arkadaşımız yıllardır yetkili seat servisi mbu seat servisine götürüyormuş memnunmuş..

• Beğen
Büyük geçmiş olsun. Izmir tarafından arkadaşlar konuya el atacaklardir.

• Beğen
Geçmiş olsun bu kadar hasar karşısında motosiklet linin durumu nasıl

• Beğen
Allaha şükür motosikletlide bir şey yok, ama sağda giderken birden önüme kırıp ani frenle durdu, şerit çizgisinde durdum dedi halbuki benim çarptığım yer yolun tam ortası dediği gibi şerit çizgisinde durmuş olsaydı bende sağından geçebilirdim :(
seat servisi mbu da tanıdığınız var mı acaba
çok sağolun geçmiş olsun dilekleriniz için...

Geri
Üst Alt