Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza Yaptım :(

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ara sokakta köşe ağzına park eden araca arabayı sürttük! Yayalar yolun ortasından yürüyünce bizde öyle sıkışı verdik desem pekte yalan olmaz. Yarın nasipse yola çıkıyorum. Ankara da yaptırmayı planlıyorum. Aracın orjinalliği gitti ona yanıyorum. :(

2011-08-05 14.30.37 [800x600].jpg

Ekli dosyalar

• 2011-08-05 14.30.37 [800x600].jpg
    2011-08-05 14.30.37 [800x600].jpg
    54.1 KB · Görüntüleme: 90
çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın :(

Geçmiş olmuş, Allah beterinden saklasın...

çok geçmiş olsun kardeşim, geçenlerde de bana bi tane taksi sürttü a.k* (Allah kahretsin*) nasıl bir his olduğunu iyi bilirim :( kırık göçük yoksa fazla dert etme derim, benim boyası gitti sadece (ona da şükür) rötuş yaptırdık neredeyse belli bile olmuyor.. tamponu değiştimeye falan gerek kalmadı yani.. yine de insanın içine oturuyor evladına zarar gelince :)

çok geçmiş olsun kardeşim, geçenlerde de bana bi tane taksi sürttü a.k* (Allah kahretsin*) nasıl bir his olduğunu iyi bilirim :( kırık göçük yoksa fazla dert etme derim, benim boyası gitti sadece (ona da şükür) rötuş yaptırdık neredeyse belli bile olmuyor.. tamponu değiştimeye falan gerek kalmadı yani.. yine de insanın içine oturuyor evladına zarar gelince :)
saolsın kardeşim yaaa!
benim aslanımın kapı saclarında sıkıntı var belki değişebilir. :(

yapma ya üzüldüm şimdi :( hayırlısı diyelim umarım öyle bişeye gerek kalmadan halledilebilir.. Allah beterinden saklasın, tekrar geçmiş olsun..

Geri
Üst Alt