Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım yedek parça ve öneriye ihtiyacım var

Çağrı.S

Kayıtlı Üye
Bugün aracımla ufak bi kaza yaptım ön tampon ve panjurlar hasar gördü ve kaput uç kısmı yamuldu. Kaputu maslak auto king de boyasız yaptırmayı düşünüyorum. bunun dışında tampon tamiratı veya değişimi konusunda önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
Z7VvaZ.jpg
[/url][/IMG]

a>

Ekli dosyalar

• 12476331_10208679496530748_1603159_n.jpg
    12476331_10208679496530748_1603159_n.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 71
Gecmis olsun allah beterinden saklasin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün aracımla ufak bi kaza yaptım ön tampon ve panjurlar hasar gördü ve kaput uç kısmı yamuldu. Kaputu maslak auto king de boyasız yaptırmayı düşünüyorum. bunun dışında tampon tamiratı veya değişimi konusunda önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
Z7VvaZ.jpg
[/url][/IMG]

a>
gecmiş olsun arkadaş...ön tampon ön ızgara falan değişecek...kaskonu delermisin yoksa ayrı mı yaptırmayı düşünüyorsun...

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah beterinden saklasın. İnşallah başka can sıkıcı bi olay yaşamazsınız

gecmiş olsun arkadaş...ön tampon ön ızgara falan değişecek...kaskonu delermisin yoksa ayrı mı yaptırmayı düşünüyorsun...
Saolun
Araçta kasko yok mecburen ben yaptırıcam tampon ve ızgara bulmam lazım forumdan yardımcı olabilcek var mı parçalarla ilgili veya yaptırılacak yerle ilgili tavsiye verecek var mı ?

Çok saolun teşekkürler iyi dilekleriniz için
Nokta boya olmayan arabanın orijinalliği gitti ama yapıcak bir şey yok cana geleceğine mala gelsin Bu arada istanbul da ve kar yağan diğer illerde kar lastiği olamayan özel aracıyla çıkmasın yoksa sonuç böyle oluyor :)

Saolun
Araçta kasko yok mecburen ben yaptırıcam tampon ve ızgara bulmam lazım forumdan yardımcı olabilcek var mı parçalarla ilgili veya yaptırılacak yerle ilgili tavsiye verecek var mı ?

parçaları tek tek kalem kalem yazarız sipariş edersiniz servisten dışarıda taktırırsınız uygun fiyata ..tampon boyasını dışarıda yaptırırsınız sonucta beyaz renk her türlü olur...astarlı gelecek zaten...

Geri
Üst Alt