Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza yaptım yardım...

Servis genelde uğraşmıyo biliyosundur düzeltme ile ama madem gönlün ordan yana hani bi dene artk şansına:) Servise 2006da bi kere gttm camlar ses yaptı ve sol far buharlandı diye,camlara sprey sıktı 10gün sonra yine aynısı oldu,farlara ise illa buğu yapıcak o zmn gelceksin dedi bana ama xenonlardan dolayı olduğu kesin diye bakmayız gibi bi laf etmişti ,aksi gibi aylarca buhar olmadı bende bi daha ne servise gttm ne giderim.bikere bakım bile yaptırmadım servisinde,yaptırmam da..

valla şans işi bence. arabayı aldım 2. gün farlarım buğu yapmıştı gittim direk bune lan dedim artık çok sinirlendim yok bunlar böle bunlarda hastalık dedim okadar para verdik satarken sölemiosunuz vs cevap veremedi uğraşmadım buğu kuruyunca bidaha yapmadı :D

Erhan tamir yerine değişmesi daha iyi olacaktır, serviste yada başka bir yerde o önemli değil ama tamir edilmesinden se değiştir gitsin, ayrıca fotoğrafını çek çamurluğun ve dosyala. Satarken de gösterirsin adam kıllık yaparsa, böyleydi kaskodan değiştirdim diye. ;)

Ah be abi bu fotoğrafını çek dosyala olmadı geri dönüşüme at ama kesin kalsın vs nedir ya boşversenize:) ben kafama göre binemicem arabam,istediğim zaman istediğim yerde boyasını bakımını bilmem nesini yaptıramicam(bazen maddiyattan gidilmez servise bazen ise keyfiniz öyle ister ya hani...).ondan sonra Ali isimli alıcı çıkıcak arabama ben derdimi anlatıcam;ya Ali abi bak abi burası bundan dolayı boyandı abi şöyle olmuştu hani ama servise gitmedim ne blm,ya Ali abi ben bunun her bakımını zamanından evel ustama yaptırdım ama serviste hiç yaptırmadım ne blm:)yok sigara içilmedi yok her yıkamadan sonra mequiars cila atıldı..yok abi ben sigarada içtim herşeyde yaptım dışarıdada boyattım canım sıkılınca kmsi gelmeden yağını bujisinide değiştirdim,istiyosan buyur mal burda istemiyosan eyw.ben bu arabayı satarken malum ikinci el satıcam,hatasız arayan gidip bayiden sıfırına bakıcak yani..

Ah be abi bu fotoğrafını çek dosyala olmadı geri dönüşüme at ama kesin kalsın vs nedir ya boşversenize:) ben kafama göre binemicem arabam,istediğim zaman istediğim yerde boyasını bakımını bilmem nesini yaptıramicam(bazen maddiyattan gidilmez servise bazen ise keyfiniz öyle ister ya hani...).ondan sonra Ali isimli alıcı çıkıcak arabama ben derdimi anlatıcam;ya Ali abi bak abi burası bundan dolayı boyandı abi şöyle olmuştu hani ama servise gitmedim ne blm,ya Ali abi ben bunun her bakımını zamanından evel ustama yaptırdım ama serviste hiç yaptırmadım ne blm:)yok sigara içilmedi yok her yıkamadan sonra mequiars cila atıldı..yok abi ben sigarada içtim herşeyde yaptım dışarıdada boyattım canım sıkılınca kmsi gelmeden yağını bujisinide değiştirdim,istiyosan buyur mal burda istemiyosan eyw.ben bu arabayı satarken malum ikinci el satıcam,hatasız arayan gidip bayiden sıfırına bakıcak yani..

Satarken alan kişinin içini rahatlatmak için yapılan bir hamledir, ne aracın değerini arttırmak nede kolay satılması için. Sen 2. el bir araç alırken istediğin fiyata en temizini ararsın ve alırken içine sinmesini istersin, bunu herkes ister. Adamın aklında şüphe kalmasın diye, alıcının da içi rahat olsun diye yaparsın bunu. Ha uğraşamam dersen yapmazsın, alırsan alırsın almazsan almazsın dersen, piyasada aynı fiyata satılan binlerce leon var. O olmazsa diğeri olur der adam ;) sadece kendini değil sattığın adamı da düşünüceksin. Sen araç alırken nasıl içine sinmesini aklında soru işareti kalmasını istemiyorsan, aynısını karşıdaki içinde yapmalısın! Bence böyle olmalı yani. Serviste yaptırmışın başka ustada yaptırmışın orası ilgilendirmiyor beni. ;)

çok geçmiş olsun bence hasar büyükse düzeltilmesindense değişmesini tercih ederim onu düzeltmek demek macun ve bu bence değiştirmekten daha kötü bırak çamurluk değişsin daha orjinal olacağından eminim... Resmini çek sonra değiştirt bence sorun olmayacaktır....

saolasın serhat abi...

abi hasar derken sadece çamurluğum ama dönmeli mönmeli göçmüş bayağı göçmüş düzelmez bu :D bi tuhaf olmuş banada düzelmez gibi gelmeye başladı

Erhan tamir yerine değişmesi daha iyi olacaktır, serviste yada başka bir yerde o önemli değil ama tamir edilmesinden se değiştir gitsin, ayrıca fotoğrafını çek çamurluğun ve dosyala. Satarken de gösterirsin adam kıllık yaparsa, böyleydi kaskodan değiştirdim diye. ;)

aynn kardeşim zaten şimdiden 4 5 fotosu var telden pc ye atamadım uyuz oldum 1 2 dk ya yüklemeye çalışıyım yha görünsün baya göçtü kağıtgibi sanki

Kimi ilgilendirip kimi ilgilendirmediğide beni ilgilendirmiyo ztn,olay basit alır ustamı giderim inciğine cinciğine bakar okey derse okeydir çünkü bu konuştğm adam şaşmaz(ben tek ona güveniyorum)..yani bana satan rahatlattırmaz benim içimi,yanımdaki usta rahatlattırır.Kalkıp ikinci el araba alırkende sahibinin bana 3saat malını anlatmasını dinleyecek halim yok ztn,dediğim gibi işten anlayan adam bakar tamamsa tamamdır değilse değil.Hepsi 40a satarken o 35e satıyosa evet bi düşünmek gerek arabada boyamı var kazamı var değişenmi var vs ki adama 5parça boyalı desen aaw uww edip fiyat kırma derdine düşüyor,komple boyalı desen kesin kaza var gözüyle bakıyo.Kalkıp alıcıya yaranana kdr son sahibi olur binerim arabama bedavaya sinir olmam hani.

harbiden üzüldüm geçmiş olsun değiştirt serviste yarın öbür gün garanti ile ilgili bişey çıkmasın karşına he satarkende tamponda bişey yok ,kaputta bi şey yok, sağ kapıda bi şey yok çıtır bir şey olduğunu çocuk bile anlar sıkıntı yaratmaz bence tekrar geçmiş olsun

aynn yekta abi bnmde düşüncelerim değişti vlla değiştiriyim gitsin resmide yüklüorum şuan baya göçmüş

Geçmiş olsun erhan düzelmez o bırak yenisiyle değiştir.........sıkıntı yapma rahat ol sana bişey olmasın salla gitsin.......

Geri
Üst Alt