Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(( Yardım ve bilgilendirme istiyorum.

bu kadar sürmemesi lazım :confused: biraz kasko sirketinden birazda o experte gelen arkadaşın tam ilgilenmemesi söz konusu gibi

bu kadar sürmemesi lazım :confused: biraz kasko sirketinden birazda o experte gelen arkadaşın tam ilgilenmemesi söz konusu gibi

Exper artık adımı duyunca ilgileniyorum ilgileniyorum diyor kasko şirketine gönderdik dedi bu sefer kasko yaptırdığım kişiyi aradım o da mail atmış araçin piyasa değeri araştırılıyor diye mail geldi. Ne piyasaymış arkadaş anlamadım 2010 model araç 32 binde neyin piyasasi bu

geçmiş olsun çok sıkıcı bir dönem bu işlerle uğraşmak kaskoyu yaparken dakikasında fiyat çıkıyor dakikasında tahsil ediliyor ama araç kaza yapınca en iyi firma bile bir ay bekletebiliyor o yüzden çok uyuz işler sonuçta sen kasko yaptırırken bi değer belirliyorlar şimdi de bunu belirlemek zor değil o parayı hiç kesintisiz ödeseler bu iş tıkır tıkır yürüse kimseyi madur etmeseler falan filan baya bi hayal oldu benimkide :)

Şöyle bir durum var şuanda 31,000 teklif ettiler benim kasko poliçemde 34,200 yazıyor daha önce kaza yapmadım ilk teklif her zaman rededilirse ne kadar bir süre beklemiş olcam bir yardım edin beyler,

en aşşa 2 hafta daha sallarlar kardeşim sen zaten ögle bi şirkete catmışınkii :( gerci artırsa artırsa bin veya bin küsür daha artırlar normalde ne bedel konduysa vermeleri lazım tüketici haklarından arastırdınmı bu konuyu

Geri
Üst Alt