Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(( Yardım ve bilgilendirme istiyorum.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilginize experle görüştüğümde araçta 24bin küsür hasar var dedi.Bu durumda da pert olucak diye söyledi. Paranı ise 15 20 gün içinde alıcaksın dedi. Görüştüm konuştum dosyamı hızlandırıcakmış allah rağzı olsun çok anlayışlı çıktı.

Hadi hayırlısı olsun Serkan, bir sonraki aracını ne marka düşünüyorsun ?

Hadi hayırlısı olsun Serkan, bir sonraki aracını ne marka düşünüyorsun ?

Benim aklımdan geçen kazayı yaptıktan sonra baktığım araç seat leon 1.6TDi sunroff beyaz'dı. Fiyat 48.500 dediler ellerinde ise 2 tane araç vardı. Bende evle görüştüm babamda kazayı yaptığım araç opel olduğu için tekrar opelin üst kasasını istiyor. Paramı elime aldıktan sonra ne alıcağıma 2-3 gün sonra karar veririm diye düşünüyorum hayırlısıyla.

Benim aklımdan geçen kazayı yaptıktan sonra baktığım araç seat leon 1.6TDi sunroff beyaz'dı. Fiyat 48.500 dediler ellerinde ise 2 tane araç vardı. Bende evle görüştüm babamda kazayı yaptığım araç opel olduğu için tekrar opelin üst kasasını istiyor. Paramı elime aldıktan sonra ne alıcağıma 2-3 gün sonra karar veririm diye düşünüyorum hayırlısıyla.
Senin yasadiklarinin aynisni bende yasadim dostum benim babamda opel saglam diye opel al demisti opeli pert ettikten sonra kaderimiz bu araba konusunda gercekten ayni opel iyidir hostur ama simdiki dizel astra bizim kullandigimiz astradan bile yavas.Sanki 95 beygir degilde 60 beygir gibi yerinden oynamiyor.Bende dizel dusunsem gene 1.2 tsi leon yerine 1.6 tdi leon bakardim benden solemesi.Hayirlisi olsun umarim kaderindeki araba gonlunde yatan arabadir bu arada yeni golf 7 dizelde dusunebilirsin ekonomi musaitse

Leonda güzel tercih fakat yılbaşında yeni kasasının çıkcağını unutmayın,,,

geçmişolsun. leonda güzel yeni kasa opel astrada golfte bende aralarında kalıyorum

geçmiş olsun tekrar, böyle bi kazadan burnun bile kanamadan çıktıktan sonra ben olsam seat'tan şaşmazdım ama taktir senin tabiki...:eek:key:

Leon son zamanlarda çok ilgimi çekiyordu hatta hayalimde cupra tampon katlanır ayna sanruf 5 cm yay yaptımmı tadından yenmez diyordum. İlk arabam astra oldu son arabamda astra oldu Leon hiç kullanmadım ikinci eli biraz beni düşündürüyor zararım olurmu olmazmı düşüncesi var. Golf hiç kullanmadım binmedim de konforunu bilmiyorum herkesin övdüğü kadarıyla biliyorum Leonda kullanmadım ama genç arabası baktıran araba astra da baktıran arabası yola oturan araba hayırlısı neyse o olsun diyip birine karar vericem bu arada bütcem 62 bin lira.

Leon son zamanlarda çok ilgimi çekiyordu hatta hayalimde cupra tampon katlanır ayna sanruf 5 cm yay yaptımmı tadından yenmez diyordum. İlk arabam astra oldu son arabamda astra oldu Leon hiç kullanmadım ikinci eli biraz beni düşündürüyor zararım olurmu olmazmı düşüncesi var. Golf hiç kullanmadım binmedim de konforunu bilmiyorum herkesin övdüğü kadarıyla biliyorum Leonda kullanmadım ama genç arabası baktıran araba astra da baktıran arabası yola oturan araba hayırlısı neyse o olsun diyip birine karar vericem bu arada bütcem 62 bin lira.
Leonlari su bikac aydir heryerde goruyorum ozellikle 1.6 tdi olanlar cok fazla var satarkende cok fazla zarar edecegini sanmiyorum.Heleki dizel alicaksin birkac sene biniceksin.Inan seat leon suruz zevki bakimindan cok guzel bir arac heleki astradan sonra ole eglenceli gelirki sana bir golf bir a3 le ayni surus izlenimleri var sonucta ayni mal.Eger kafam rahat olsun altin degerinde olsun hic deger kaybetmesin kaliteli kendini kanitlamis olsun diyorsan golf 7 daha gecen hafta cikti tam isabet olur.Ve dedigin butceyle highline paketini aliyorsun.Kafadan 5 sene kasada degistimez hayirlisi olsun

Geri
Üst Alt