Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım :(( Yardım ve bilgilendirme istiyorum.

1 aydan önce para almanız zor
Değer kaybı olarak arabanın km ve hasar durumuna göre değişir arabanız temiz ise 2ci el fiyatına gider

Arabam 2010 model 32bin kmdeydi henüz o kadar özenle bakmıştım ki 1.5 sene oldu alali.

Benim pert olan Astram 2009 model 38.000 kmdeydı. Gecen yaz pert oldu.32.000 tl para aldım arabayıda 38.000e almıstım zaten

Bende 36.500 e almıştım kasko bedeli 34.200 şuanda policede yazan bakalım ne olcak bekliyorum günlerin geçmesini :(

Geçmiş olsun bende kaza yapmıştım iki airbag açıldı perte çıkarmadılar bende yaptırdım ve hala kullanıyorum araçtan soğumayın bence iyi bi usta yaparsa sorunsuz kullanırsınız

Geçmiş olsun.
Araç büyük ihtimalle perte çıkacak.Size kasko değeri ne ise onu ödemek durumunda sigorta şirketi.Eğer düşük bir rakam için kapınızı çalarlar ise sakın kabul etmeyin pazarlık yapın.

büyük geçmiş olsun. aracınız pert dert etmeyin

geçmiş olsun verelen değere itiraz edip yeniden değerlendirme isteyebilirsin verecekleri para az ise,,,

Geri
Üst Alt