Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım

VARG

Kayıtlı Üye
Merhabalar bugün iş dönüşü evimin otoparkına girerken solumdan hızla geçen taksiye çarptım. Sol ön çamurluk eğildi tamponda sürtme izleri ve boyası kalkan yerler var. Tampon birşekilde hallolur da çamurluk çekiçle düzelir mi sizce?

Ekli dosyalar

• 1530644278728.jpg
    1530644278728.jpg
    802.7 KB · Görüntüleme: 154
  • 1530644328425.jpg
    1530644328425.jpg
    806.1 KB · Görüntüleme: 152
  • 1530644395102.jpg
    1530644395102.jpg
    577 KB · Görüntüleme: 146
Göçükçü çamurluğu halleder boyasız muhtemelen tamponu boyatırsın geçmiş olsun

Teşekkür ederim. Haftasonu sanayiye gideceğim. Tutanak tuttuk fakat devreye sokup sokmamakta kararsızım açıkcası. Sanayide ustaya gösterip çıkacak tutara göre karar vereceğim. Ufak tefek şeyler için bile yüksek tramer kayıtları oluyor. Umarım çamurluğu düzeltebilirler.

Geçmiş olsun , benim de başıma duvara sürtme olarak gelmişti bu olay nasıl seninkine taksinin boyası çıktıysa benim araca da duvarın beyaz boyası çıkmıştı. Bir ilaç almıştım tekzenden temizleyici (adını unuttum ama bulursunuz kesin vardır) onu pasta makinasıyla çok hafif süre süre geçirmiştik dikkatli bakmazsan anlaşılmayacak kadar ufak noktalar kalmıştı. Boyası kalkan yerleri de rütuş ile geçecek gibi görüyorum ben hemen boyatmaya girmeyin bence hele de aracın orasında daha önce boya yoksa.

Göçük de düzeltilir o hiç sorun değil.

Taksinin sarı boyası çıktı tamamen bezle sadece kaporta ve tampon sorunları var. Biraz takıntılıyım akşam boyunca arabayı düşündüm keşkelerle ama tabi olan oldu elden birşey gelmiyor durumu değiştirmek için. Kafamı kurcalayan sadece kaportayı macunsuz boyasız düzeltebilmek. Ankara' da iyi bir kaporta ustası bilen var mı acaba temiz bir şekilde düzeltebilecek?

Öncelikle geçmiş olsun.Allah beterinden korusun. Çamurlukta büyük bir hasar yok gibi görünüyor. Sanayide göçükcüler sıfırından farksız halledeceklerdir. Sonrasında boya ile işlem tamamlanır.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Geri
Üst Alt