Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım! Esp devreye giriyor?

isahin

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar,
cumartesi günü sapağa girerken hızı düşürmeye çalıştım. yolun kaygan olmasından birazda hızı kontrolde tutamadım. virajada girince kaldırıma çarptım.
şu an için görünürde hasar olarak sol iki jant var. ya salıncak yada rot kollarında hasar. Araba sola çekiyor.40km hıza çıkınca esp devreye giriyor sürekli.
Nedendir fikri beyanı olan var mıdır?
Araç şimdi eryaya çekildi. Eksper bekleniyor..

aracın sol alt taraftan hasar almış ve teker dışa açılmıştır giderken hem tekerini yiyor hem aracın kayıyor buda esp devreye sokuyor olabilir aracını bu şekilde daha fazla yürütme bilgisayarlı rotbalansta herşey çıkar ortaya hasarlı olanları değiş düzelir gibi görünüyo.. zaten düzelmesede o parçalar değişip aracın rot balansını yaptırman lazım büyük ihtimal düzelir sıkıntı çıkmaz....

geçmiş olsun ibrahim gerekeni söylemiş serhat esp tamamen seninde dediğin gibi aracın kaymasından dolayı devreye giriyor başka sorunu yoktur esp nin

aracın sol alt taraftan hasar almış ve teker dışa açılmıştır giderken hem tekerini yiyor hem aracın kayıyor buda esp devreye sokuyor olabilir aracını bu şekilde daha fazla yürütme bilgisayarlı rotbalansta herşey çıkar ortaya hasarlı olanları değiş düzelir gibi görünüyo.. zaten düzelmesede o parçalar değişip aracın rot balansını yaptırman lazım büyük ihtimal düzelir sıkıntı çıkmaz....

Serhat evet lastik dışa açıldı. Çekici ile yolladım aracı. Bakalım çok içe giripte aks lere kadar giripde mahvetmemiş olsun. Bu arada hızım 30-40km arasındaydı. Ne geldiyse bu hızda geliyor zaten başıma:(

gecmıs olsun ıbo !! senınde basına ne gelırse vırajlarda gelıyor espyımı kapatmıstın yıne

ıbo aslında arabanın masrafı az sa kaskou devreye sokma derım !!

Gecmis olsun kardesim umarim ciddi bir sorun yoktur..

Geri
Üst Alt