Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza Yapan Kadın Sürücü Aracın Başından Ayrılamadı=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gurk@n

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar belki paylaşılmıştır bende şimdi okudum=)

Kadın harbiden çok sevmiş arabasını...

Kaza, merkez Selçuklu ilçesi Sille Yolu üzerinde saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Bir barda garson olarak çalışan 35 yaşındaki A. D.’nin, yönetimindeki otomobil, seyir halindeyken direksiyon hakimiyetininin kaybolması sonucu, orta refuje çıkarak ağaca çarptı. Kadın, kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, otomobili hasar gördü.

"CANIM ARABAM"
Yoldan geçen vatandaşların yardımı ile otomobilden çıkarılan A. D., olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yardımını kabul etmedi. Alkollü olduğu tespit edilen kadın sedyenin üzerinde oturarak kendisini ambulansa götürmek isteyen polis ve sağlık ekiplerine karşı geldi. Otomobilinin yanından ayrılmak istemeyen sürücü, "Daha alalı 3 gün oldu. Taksiti daha yeni bitti. 25 milyar verdim bu arabaya. Onu almadan buradan gitmem. Canım arabam" diyerek gözyaşı döktü. Polis ve sağlık ekipleri ile konuşurken ilk önce alkollü olmadığını ileri süren sürücü, daha sonra "Alkollüyüm ama hafif alkollüyüm. Neden böyle oluyor" diyerek ambulansa gitmeyi reddetti.
YENİDEN OTOMONİLİN BAŞINA DÖNDÜ
Polis ve sağlık ekiplerinin tavsiyesine uyarak ambulansın yanına giden kadın, arabasını görmek istediğini söyleyerek yeniden kaza yerine döndü. Otomobilinin başında diz çökerek gözyaşı döken A.D., bir anda yere yığıldı. Sağlık ekipleri tarafından sedyeye alınırken, "Arabam gidemez böyle. Arabama kim ne yaptı" diyerek bağıran A.D. ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaklaşık yarım saatlik ikna çabalarının ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan kadının yapılan muayenesinde 2.20 promil alkollü olduğu tespit edildi. Polis kaza ile ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

Haberin linki ve fotoğrafları http://gundem.milliyet.com.tr/kaza-...em/gundemdetay/26.11.2011/1467750/default.htm

Baktım cordoba forumuna halbuki göremedim.

Silemedimde topic i kusura bakmayın...

önemli değil forum sorumlusu arkadaşlar ilgilenir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt