Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza sonucu toledoma veda ettim :(

halil001

Kayıtlı Üye
2 3 hafta önce ben sollama yaptığımda 10 metre kala önüme çıkan 51 plakalı bir transite vurmamak için aracımı mucura kaptırdım ve refuja vurarak takla attım 2 takla atmama rağmen araç içeri darbe almadı ve emniyet kemerininde sayesinde çizik bile almadan araçtan indim. Ne yazıkki çok sevdiğim arabam pert e çıktı :(

Geçmiş olsun kardeşim,sana birşey olmaması bizim için en güzel teselli.

Off kardeşim ya çok ama çok büyük geçmiş olsun... yarasız atlattığın için şanslısın... Allahtan araç sağlam... çok benzerini ben Corolla ile yaşadım... ama ben de burnum bile kanamadan çıktım içinden... Mala gelsin kardeşim sen sağsın ya gerisi hiç önemli değil... Tekrar büyük geçmiş olsun...

Cana geleceğine mala gelsin klasik oldu ama öyle , verilmiş sadakan varmış , Kasgo varmıydı ?

Çok gecmiş olsun allah daha beterinden korusun daha iyisinş alırsın inşsllah

Seat CaNdIR

Cok gecmis olsun

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@skymz teşekkür ederim abi [MENTION=2868]Leonm@nia[/MENTION] aynen öyle abi ne bana ne de başkasına bişe olmadı çok şükür @buracle teşekkür ederim evet kaskom vardı ( hiç bir arabama kaskosuz binmedim ) 23.380 lira para ödiyecek kasko @dadaş34 teşekkür ederim ama bir toledodan iyisi diğer bir toledodur :) @igci_01 teşekkürler abi

Çok geçmiş olsun sende birşey olmaması yeter araç pert olsun sana birşey olmasın modeli yüksek yeni bir seat almanı temenni ederim

Geri
Üst Alt