Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza sonrası... - ACİL

Çok Geçmiş Olsun Soru Hakkında Bilgim Yok ama 100km hızla bu arabanın bu hale gelmesi ilginç.Resimleri Görünce Seattan soğudum desem yeridir.

Evet arkadaşlar, aracın resimlerini arkadaşlar bana da geç gösterdiler, kötü etkileneceğimi düşünüp. Dediğim gibi daha çok şükrettim. Seattan soğuma arkadaşım aksine başka bi araç olsaydı çıkamayabilirdik. Sonuçta tırın altına girdim o araçla ve sağ salim çıktık çok şükür. Yanımdakinin burnu bile kanamadı binlerce şükür. Aracın dışı ne kadar sert bi kaza olduğunu gösterse de içeride herhangi bi sıkışma veya dağılma olmamış. Bi müddet baygın kaldıktan sonra araçtan kendimiz çıktık, siz düşünün artık.
Hangi belgelerle aracı otoparktan çıkarıp servise götüreceğim? Sigortalar hangi aşamada devreye girecek? Ne yapmam gerekiyor hala bilmiyorum. İşin açığı gözümde de yok zaten bu işler ama orda da bırakamam aracı. Bir an önce ne yapmam gerekiyorsa yapıp kurtulmak istiyorum.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

geçmiş olsun bu araç çarpmayla mı bu hale geldi yoksa takla da attın aynı zamanda.

Takla yok. Tırın altına girmiş tekerine kadar..

verilmiş sadakanız varmış. büyük geçmiş olsun ki böyle bir araçtan sağ salim çıkmışsınız...
tanıdığınız bir sigortacı varsa bi danışın isterseniz. bilgi onlarda daha tazedir.

Kardeş Allah korumuş verilmiş sadakan varmış çok geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla önce sigortayı ara sonra polislerle görüş bu durumda önce suç tespiti yapılır sonra hukuksal yönler çözülür.

Hepinize teşekkür ederim. Allah bir daha hiçbirimize göstermesin... Yaralanmalı kaza olduğu için dava da açılmış otomatikman. Şimdi bu sigorta işlerinin sonuçlanması falan davayı bekler mi yoksa onunla bi alakası yok mudur acaba?

Haklısın ÇArptıgın Aracın tır oldugu gözümden kaçmış :)

Bu kazadan sonra sana bir şey olmamış çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun..

Geri
Üst Alt