Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza servise mi gitsem yoksa iyi bir ustaya mı ?

Çok geçmiş olsun, Araç garanti kapsamındaysa tabi ki de servis, ha garanti kapsamında değilse yine servis... Dışarda yaptıracağın zamanlar sadece ufak tefek işler olmalı, aracı ilerde satacağın zaman servis kayıtlarını göstermek var , sanayideki ustaya sormak fatura göstermek var. Hangisi güvenilir

Hocam çokgeçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin.

servisde kaskon delinir yuksek hasar kaydı cıkar,alacak adama sabaha kadar dil döksen anlataman :) cepten yaptırsan cok tutar....karar senin
[doublepost=1475696936,1475696916][/doublepost]gecmiş olsun

Hocam çokgeçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin.
çok sağolun , amin
[doublepost=1475741445,1475741182][/doublepost]
servisde kaskon delinir yuksek hasar kaydı cıkar,alacak adama sabaha kadar dil döksen anlataman :) cepten yaptırsan cok tutar....karar senin
[doublepost=1475696936,1475696916][/doublepost]gecmiş olsun
hasarı benim kaskodan açıp orjinal parça ve parçaların hızlı gelmesi için açıp servis harici dışarıda yaptırıcam hasarı 7 günde ikame araç alıp , sonrada karşı tarın sigortasına rücu ettiricez masrafları , yani kasko bozulmadan arabasız kalmadan , değişen olmadan (servise göre değişensiz halledicez ) bana en mantıklısı bu geldi

bu gün haliç sahilinde giderken dacia docker arkadan vurdu , vurmanın etkisi ile arabam 5-6 metre ileri fırladı koltuk kafalığına kafam çarptığı anda boynum kütürdedi kafalık olmasa çok kötü olabilirdi arkada hasar oluştu onun da ön tarafı hasar gördü radyatör falan gitti anında suları boşaldı , şimdi ben servise mi gitsem yoksa gerçekten usta birine mi yaptırsam , servise gitsem bagaj kafandan değişir

Geçmiş olsun. Allah herkesi kazadan beladan korusun İnşallah. Araçta çok fazla bir hasar olmamış. Bana kalırsa aracı dışarda yaptırın. o arabanın servise girmesi demek, bagaj kapağının değişmesi ve kafadan 5 bin tl hasar kaydı oluşması demek. Kasko, sigorta sorunları da cabası. Hem de dediğiniz gibi bagaj değişeceği için menteşeler ve somunlarla oynanacak. Bence gerek yok...

Geçmiş olsun. Allah herkesi kazadan beladan korusun İnşallah. Araçta çok fazla bir hasar olmamış. Bana kalırsa aracı dışarda yaptırın. o arabanın servise girmesi demek, bagaj kapağının değişmesi ve kafadan 5 bin tl hasar kaydı oluşması demek. Kasko, sigorta sorunları da cabası. Hem de dediğiniz gibi bagaj değişeceği için menteşeler ve somunlarla oynanacak. Bence gerek yok...
sağolasın kardeşim , amin , evet o darbeye karşı hiç bir sey yok sağlammış ibiza gerçekten bunu anladım , dediğin gibi menteşe vidaları anahtar yiycek , sonra değişeni varmı var diyecekler zaten düzelecek bir bagaj kapağını değiştirmeye ne gerek var ? yazıktır günahtır milli servet hep bunlar , bu arada alttaki bariyer bütün darbeyi emmiş o olmasa mahvolurdu araba , inceden bagajı düzeltti usta şu anlık tamponda ufak hasarlar var o değişirse değpişecek değişmesse tamir olacak , stop ve bariyerde tedarikten gelecek , her zaman derim cana gelecek mala gelsin allah beterinden saklasın

Ekli dosyalar

• IMG_0654.JPG
    IMG_0654.JPG
    905.1 KB · Görüntüleme: 12
  • Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
sağolasın kardeşim , amin , evet o darbeye karşı hiç bir sey yok sağlammış ibiza gerçekten bunu anladım , dediğin gibi menteşe vidaları anahtar yiycek , sonra değişeni varmı var diyecekler zaten düzelecek bir bagaj kapağını değiştirmeye ne gerek var ? yazıktır günahtır milli servet hep bunlar , bu arada alttaki bariyer bütün darbeyi emmiş o olmasa mahvolurdu araba , inceden bagajı düzeltti usta şu anlık tamponda ufak hasarlar var o değişirse değpişecek değişmesse tamir olacak , stop ve bariyerde tedarikten gelecek , her zaman derim cana gelecek mala gelsin allah beterinden saklasın

Tabii ki. Bizim milletimiz en küçük bir boya bulsun fiyat kırıyor zaten. Millete dert anlatmaktan iyidir Amin bununla geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tabii ki. Bizim milletimiz en küçük bir boya bulsun fiyat kırıyor zaten. Millete dert anlatmaktan iyidir Amin bununla geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
o kadar çok boya muhabbeti yapanlar boya yüzünden değilde ne koparırsak kardır mantığı ile hareket ediyorlar , çok takıntısı olan gitsin sıfır alsın , sıfır araba da bile boya çıkıyor :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
bu gün haliç sahilinde giderken dacia docker arkadan vurdu , vurmanın etkisi ile arabam 5-6 metre ileri fırladı koltuk kafalığına kafam çarptığı anda boynum kütürdedi kafalık olmasa çok kötü olabilirdi arkada hasar oluştu onun da ön tarafı hasar gördü radyatör falan gitti anında suları boşaldı , şimdi ben servise mi gitsem yoksa gerçekten usta birine mi yaptırsam , servise gitsem bagaj kafandan değişir
Hocam geçmiş olsun Allah daha büyüğünden korusun. Sanırım çok bişey yok gibi gözüküyor bagaj kapağınızın özellikle boyasız tamiri mümkün gibi. Tamponu da çıkma temin ederseniz daha uyguna gelebilir. Bostancı oto sanayide bi çıkma yedek parça satan biri vardı,temiz çıkma falan var (yoksa da bi şekilde buluyor :D ) adını unuttum ama öğrenebilirim.

Hocam geçmiş olsun Allah daha büyüğünden korusun. Sanırım çok bişey yok gibi gözüküyor bagaj kapağınızın özellikle boyasız tamiri mümkün gibi. Tamponu da çıkma temin ederseniz daha uyguna gelebilir. Bostancı oto sanayide bi çıkma yedek parça satan biri vardı,temiz çıkma falan var (yoksa da bi şekilde buluyor :D ) adını unuttum ama öğrenebilirim.
sağolun teşekkür ederim bagaj kapağı boyasız da oluyor ama %100 eskisi gibi olmaz illaki çok az da olsa hatalar kalır , biraz takıntılıyım o konuda ona da baktıkça moralim bozulur , benim için boya olması sorun değil temiz olsun hatasız yeter boyansın gitsin sorun değil , tamponu otoking gelip alıyor eğer yapılmayacak gibiyse yenisini veriyor kasko orjinalini (sonra karşı tarafın sigortasından alıyor parasını) ama büyük ihtimal tampon değişmeyecek , ayrıca teşekkürler :)

Geri
Üst Alt