Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza servise mi gitsem yoksa iyi bir ustaya mı ?

bu gün haliç sahilinde giderken dacia docker arkadan vurdu , vurmanın etkisi ile arabam 5-6 metre ileri fırladı koltuk kafalığına kafam çarptığı anda boynum kütürdedi kafalık olmasa çok kötü olabilirdi arkada hasar oluştu onun da ön tarafı hasar gördü radyatör falan gitti anında suları boşaldı , şimdi ben servise mi gitsem yoksa gerçekten usta birine mi yaptırsam , servise gitsem bagaj kafandan değişir
Çok geçmiş olsun.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim gecmıs olsun aracta fazla bısey gözukmuyo boyasız göcuk duzelten yerler var oralarda hallede bılırsın servıste dırek bagaj kapagını degısırler bu da aracının deger kaybetmesıne yol açar bence gerek yok boyasız göçüğü dene derim kazasız surusler geçmiş olsun tekrar

kardeşim gecmıs olsun aracta fazla bısey gözukmuyo boyasız göcuk duzelten yerler var oralarda hallede bılırsın servıste dırek bagaj kapagını degısırler bu da aracının deger kaybetmesıne yol açar bence gerek yok boyasız göçüğü dene derim kazasız surusler geçmiş olsun tekrar
teşekkür ederim tamponun altındaki bariyer çok sağlammış zaten o korudu , bagaj içinde hasar yok gibi , zaten hasar kaydı çıkıcak 2000 civarı , boyasız da oluyor ama %100 çıkmaz çok ufakta olsa hatalar kalır , öyle olacağına boyansın bagaj yarım sorun değil benim boya takıntım yok temiz boyandıktan sonra :)
satarkende alan alsın almayan almasın sorun değil , güneş kasko için öyle böyle diyorlardı yakın arkadaşlarımdan bazıları ama 4 aylık opel corsa verdiler 7000 de ama ben ibizayı beğenmezdim ama ibizaya göre takoz gibi bir araba bu opel acaip lastik sesi ve benzini içiyor resmen :)

teşekkür ederim tamponun altındaki bariyer çok sağlammış zaten o korudu , bagaj içinde hasar yok gibi , zaten hasar kaydı çıkıcak 2000 civarı , boyasız da oluyor ama %100 çıkmaz çok ufakta olsa hatalar kalır , öyle olacağına boyansın bagaj yarım sorun değil benim boya takıntım yok temiz boyandıktan sonra :)
satarkende alan alsın almayan almasın sorun değil , güneş kasko için öyle böyle diyorlardı yakın arkadaşlarımdan bazıları ama 4 aylık opel corsa verdiler 7000 de ama ben ibizayı beğenmezdim ama ibizaya göre takoz gibi bir araba bu opel acaip lastik sesi ve benzini içiyor resmen :)

Corsayı kim kullansa aynı şikayetlerde bulunuyor. Ben de tam otomatik şanzımanı beğendiğim için ciddi almayı düşünüyordum. Ama şikayetleri duyunca vazgeçtim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Corsayı kim kullansa aynı şikayetlerde bulunuyor. Ben de tam otomatik şanzımanı beğendiğim için ciddi almayı düşünüyordum. Ama şikayetleri duyunca vazgeçtim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sakın sakın aman uzak dur lpg bile taksan yakar bu , aradım güneş sigortayı değiştirdiler aracı yine opel ama CDTI ile :)

Yetkili Servise git hocam..

Eski arabam ibiza'nın iki kapı sacı sürtme nedeniyle değişmişti. kaskom olmasa 1900-2000 tl civarı fatura çıkarmışlardı fakat en ufak bir sıkıntı yaşamadım 1 haftada tamamlandı ve rengi birebir tutturmuşlardı.

Yetkili Servise git hocam..

Eski arabam ibiza'nın iki kapı sacı sürtme nedeniyle değişmişti. kaskom olmasa 1900-2000 tl civarı fatura çıkarmışlardı fakat en ufak bir sıkıntı yaşamadım 1 haftada tamamlandı ve rengi birebir tutturmuşlardı.
servis zaten tüpten almıyordu , son karar olarak sanayiye gittim bagaj kısmen boyandı ve sorun çözüldü

Geri
Üst Alt