Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza servise mi gitsem yoksa iyi bir ustaya mı ?

tam12den

Kayıtlı Üye
bu gün haliç sahilinde giderken dacia docker arkadan vurdu , vurmanın etkisi ile arabam 5-6 metre ileri fırladı koltuk kafalığına kafam çarptığı anda boynum kütürdedi kafalık olmasa çok kötü olabilirdi arkada hasar oluştu onun da ön tarafı hasar gördü radyatör falan gitti anında suları boşaldı , şimdi ben servise mi gitsem yoksa gerçekten usta birine mi yaptırsam , servise gitsem bagaj kafandan değişir

Ekli dosyalar

• IMG_0647.JPG
    IMG_0647.JPG
    621.7 KB · Görüntüleme: 87
Çok geçmiş olsun dostum Allah kaza bela vermesin tekrar. Ben servise gitme taraftarıyım sağlam bir ustan varsa dışarıda tabi o ayrı ama sanayi ortamında düzgün iş yapan adam blmak zor

Geçmiş olsun Allah daha kötüsünden saklayın. Servise gitsen daha sağlıklı olur

geçmiş olsun allah hiçbirimize kaza bela vermesin. boyasız göçük düzelten yerler var biriyle irtibata geçip olup olamayacağını bir görüşün olmazsa servis mantıklı olan dediğiniz gibi bagaj değişir serviste

Çok geçmiş olsun dostum Allah kaza bela vermesin tekrar. Ben servise gitme taraftarıyım sağlam bir ustan varsa dışarıda tabi o ayrı ama sanayi ortamında düzgün iş yapan adam blmak zor
saol dostum , oluyor işte böyle arada geçen gün servisteydim tüplü arabaları alamıyoruz dedi aygüv de , birde söyle bir şey var servise gitsem o bagajı değiştirirler diye düşünüyorum büyük ihtimal kaskodan araba alıp bir hafta dısarıda yaptırıcam saglam ellerde en azından bagaj kapağının menteşelerine anahtar değmesin kararım bu yönde gibi şu durumda
[doublepost=1475609136,1475608900][/doublepost]
geçmiş olsun allah hiçbirimize kaza bela vermesin. boyasız göçük düzelten yerler var biriyle irtibata geçip olup olamayacağını bir görüşün olmazsa servis mantıklı olan dediğiniz gibi bagaj değişir serviste
sağolasın amin ,kaportacım bagajı düzeltirim dedi zaten olmadı boyatırız beğenmessen dedi de tamponun altında bariyer de hasar var o değişicek tamponda boyanıcak mecbur , ama gerçekten çok sağlammış arka kısım seatın dacia docker patatez oldu anında su bitti radyatörde kaldı öyle olduğu yerde

Geçmiş olsun. Garanti ve takıntı varsa servise git.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstad çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.araçlar gerçekten sağlam. Evvelki gün benim araçta park halindeyken komşumuzun eşi aurisle fren yerine gaza basarak benim araca önden çarpmış. Görenler baya hızlı çarptığını söylüyor. Bende sadece küçük bi çatlak birazda boya izleri falan var. Aurisin hasar daha fazla.Vuran ablamız bile sağlam arabaymış dedi :-D

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam geçmiş olsun.
Senin dışarıda ustan vardır.
Git dışarıda yaptır. Boşuna hasar kaydı çok çıkmasın.

geçmiş olsun abi. Araç garanti dahilindeyse servise gitmen en mantıklsı..

Geçmiş olsun. Garanti ve takıntı varsa servise git.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkıürler ,servis lpg li arabayı da almıyor içeri zaten ,Garanti yok takıntı var :)
[doublepost=1475654459,1475654264][/doublepost]
teşekkıürler ,Garanti yok takıntı var :)
Üstad çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.araçlar gerçekten sağlam. Evvelki gün benim araçta park halindeyken komşumuzun eşi aurisle fren yerine gaza basarak benim araca önden çarpmış. Görenler baya hızlı çarptığını söylüyor. Bende sadece küçük bi çatlak birazda boya izleri falan var. Aurisin hasar daha fazla.Vuran ablamız bile sağlam arabaymış dedi :-D

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler , evet bende de daha önce toyota vardı , kaporta sağlamlığı olarak bence de seat japona göre 2 kat sağlam
[doublepost=1475654710][/doublepost]
Hocam geçmiş olsun.
Senin dışarıda ustan vardır.
Git dışarıda yaptır. Boşuna hasar kaydı çok çıkmasın.
teşekkür ederim hocam , usta varda kaportacı çekiç le düzeltirim bagajı diyor ama kararsızım göçükçünün yaptığı kadar olurmu işte çekiçle , adamın ruhsatı yoktu bu gün alıcam ruhsatını bakalım o an karar vericem artık ama servis olayına sıcak bakmıyorum birde dediğim gibi içeri alamıyoruz diyorlar lpg li arabaları geçende aygüvle konuşmuştum öyle demişlerdi teftişe geliyorlarmış yasakmış kapalı alanlar :)
[doublepost=1475654766][/doublepost]
geçmiş olsun abi. Araç garanti dahilindeyse servise gitmen en mantıklsı..
teşekkür ederim kardeşim , 3 yıllık olmuştu tam bu ayın 1 inde garanti yok

Geri
Üst Alt