Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza hk. Yardım!

Kaskoyu yetkili servis yaptirmisim afedersiniz adamlar uzan dese gikimiz cikamaz cebimden bu kadar parayi verip yaptiramam. Savciliga vermistim cevap yollamislar delil yetersizligi vs bi ust mahkeme itiraz yolu acik diye o da ret verirse masraflar bana ait olacakmis vs vs. Adalet iste yapacak bisey yok canimis saolsun

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition
Aynen üstad mahkeme de delil yok diyecek bu sefer bide mahkeme masrafi cikaracaklar sana. Allah ından bulsun vicdansız. Yapacak bişey yok yani. Geçmiş olsun.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Hocam çok çok geçmiş olsun. Aracı tespit etmenize sevindim inş herşey kolaylıkla hallolur. Allah beterinden korusun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geçmiş olsun , 3. resimde birsey dikkatimi çekti otopark girişidir park yapmayınız diye tabela var , kasten vurmuşta olabilirler

Yok kardes otopark hastane personeline ait gunduz acik gece kapali oluyor. Kimseyle alip veremediğim yoktur kim neden kasitli yapsin kaza iste geldi bizi buldu

Hocam çok çok geçmiş olsun. Aracı tespit etmenize sevindim inş herşey kolaylıkla hallolur. Allah beterinden korusun

Saolasin Allah razi olsun aracin plakasini tespit edemedik maalesef

Yok kardes otopark hastane personeline ait gunduz acik gece kapali oluyor. Kimseyle alip veremediğim yoktur kim neden kasitli yapsin kaza iste geldi bizi buldu

Kardeş Ben bekli öyle bir durum olmuş olabilir diye söyledim alıp vermeme olayı değil yani, öyle bir durum varsa şayet bunu yapanı da kolay bulman için

Şerefsizlikten başka birşey değil yazıktır günahtır o kadar çalışıp çabalayıp araç alıyoruz şerefsizin biri vurup kaçıyor Allah beterinden saklasın inşallah bulunur çok büyük geçmiş olsun ...

Arkadaslar merhaba tekrardan arac 40 gün sonra çıktı nihayet 10 gün felan oldu. Yaptiklari boya rezalet dalgali dalgali. Arka tamponu yapmamislar klima ayaklara soguk veriyor sag sol manevrada ön tekerden sürtme sesi geliyor 2. Vitesde devrinde olmasina ragmen nerdeyse stop edecek gibi oluyor. Gittim tekrardan doguşa biraz isyan ettim. Tekrar verdim aracı 4 günde cikardilar. 40 gunde yapamadiklarini biraz sert davraninca 4 gunde adam akilli yapip verdiler. Sonuc olarak 12 bin küsür masraf cikti 2 ay sonunda araci aldim fakat sogudum artik arabadan 4 gunden beri kapida yatiyor hic binesim yok yanindan gecerken bakmiyorum bile

tekrardan geçmiş olsun. Bende 2 sene önce kaza yaptığımda 20 gün kadar kapının önünde yatmıştı. Yüzüne bile bakmadım hatta. Zor bu işler, hatta benim yanımda 7 aylık eşimde vardı kaza anında. O sebepten çabuk atlatırsınız merak etmeyin.

büyük geçmiş olsun

Geri
Üst Alt