Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kayserispor'un nesi eksik? Tabi ki köşesi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazdıkça canım sıkılıyor bu konuyu ama değinmem gerek daha büyük sorun var aslında... Kayseri çok kozmopolitik yapıya sahip olmamasına karşın nüfusumuzun yaklaşık %50'si NET Kayseri'li...Diğer yarısının çoğunluğu zamanında şehrimize göç yapmış çevre illerden(Sivas-Yozgat-Kahramanmaraş) gelmekte. Doğudan gelenler de var.

Bir de bu şehir yıllardır 2. ligde sürtüp son yıllarda süper lige çıktı, yani yaşı 40'ı bulanların dışında Kayseri' de Kayserispor'u tutan insan sayısı çok düşük... Özellikle gençler yani yaşıtlarım biraz büyüklerim ve küçüklerimin neredeyse tamamı GS-FB-BJK (Alfabetik ters sırada yazılmıştır) taraftarı... Kuzenlerimi bile Kayserisporlu yapamıyorum, ille GS diyorlar babaları yüzünden...

Kimseyi suçlamak gibi bir amacım yok, bu bana kesinlikle düşen birşey değil, sonuçta istediği takımı tutmak herkesin hür iradesinde bir durum,siz; SCW Kayseri ekibinin tuttuğu takımları değerlendirerek bile bu stadı neden dolduramadığımızı görebilirsiniz...
ben giderim fırsat buldukca kayseri macına emre yanii sende görüyorsun kale arkası haricinde destek yok onlarda zaten belli bi grup bide hakkaten asgari üçretle calısan bir kesim malesef cogu bursa macında 10 tl verdim kale arkasına oda oynadıgı oyunda zevk vermedi 1 tl iken gene doluyu sayılırdı stadd

bu kadar çok imkanlara rağmen kulübüne sahip çıkmayan bir kayseri halkı var

yöneticiler saolsun abi, maç sata sata bu hale düştüler. halk ne yapsın abi bu senede kendi cezalarını kendileri çekiyor :mad:

O asli takimim ama ben karagümrüklüyüm hiç futboldan anlamasamda hala kulüple irtibattayim

ben giderim fırsat buldukca kayseri macına emre yanii sende görüyorsun kale arkası haricinde destek yok onlarda zaten belli bi grup bide hakkaten asgari üçretle calısan bir kesim malesef cogu bursa macında 10 tl verdim kale arkasına oda oynadıgı oyunda zevk vermedi 1 tl iken gene doluyu sayılırdı stadd

Abi ben haksızsınız vs demiyorum, herkesin kendine göre sebepleri var elbet de yine de elinden tutmak gerek takımın. Kale arkası dediğin tayfa lise çocuklarından oluşuyor. Hatta 2 grup var, bi ara birbirlerine sarmış durumdalardı. Maçı bırakıp birbirlerine laf atıyorlardı...

Abi ben haksızsınız vs demiyorum, herkesin kendine göre sebepleri var elbet de yine de elinden tutmak gerek takımın. Kale arkası dediğin tayfa lise çocuklarından oluşuyor. Hatta 2 grup var, bi ara birbirlerine sarmış durumdalardı. Maçı bırakıp birbirlerine laf atıyorlardı...
aynen ögleydi bi ara hakkatenn davul tokmalarının havada uctugunu bilirimm :) ama ya takım bişeylerden feragat edecek yada taraftarr:Dhele sen gelde gideriz bagarırız sesimiz kısılıncaya kadarr baktık yeniliyoz fenerbahce cok yaşa derizzpuhaha

Ben galatasaraylıyım abi ne olursa olsun değişmeş kayserispora gelince evet kayseri takımı desteklememiz fakat kayserispor kayseri takımı gibi davranmıyo burda amacım polemik yaratmak değil ama fenere oyuncu satıpta galatasaray oyuncu almaya kalktığını totusu kalkan bi takım ve satmıyoruz die sanki barcelonaymış gibi kendini bişey sanan takım olduğu için desteklemiyorum. Ben şuana kadar bile kayserisporun ligden düşmesini istedim takım olarak görmüyorum. Erciyespor o yensede yenilsede desteklerim süper bi takım kayseri stadında maç oynamalarına izin verilmediğinde bile takım bişey demedi dış sahada oynadı ve adamlar lige gelmek için çabalıyorlar. İşte neden kayserispor tutulmuyo :cool:
Not: Bunlar şahsi görüşler

Ben galatasaraylıyım abi ne olursa olsun değişmeş kayserispora gelince evet kayseri takımı desteklememiz fakat kayserispor kayseri takımı gibi davranmıyo burda amacım polemik yaratmak değil ama fenere oyuncu satıpta galatasaray oyuncu almaya kalktığını totusu kalkan bi takım ve satmıyoruz die sanki barcelonaymış gibi kendini bişey sanan takım olduğu için desteklemiyorum. Ben şuana kadar bile kayserisporun ligden düşmesini istedim takım olarak görmüyorum. Erciyespor o yensede yenilsede desteklerim süper bi takım kayseri stadında maç oynamalarına izin verilmediğinde bile takım bişey demedi dış sahada oynadı ve adamlar lige gelmek için çabalıyorlar. İşte neden kayserispor tutulmuyo :cool:
Not: Bunlar şahsi görüşler

fenerbahce topuzu gökhanı istediğinde bilbordlarda satmıyoruz iki oyuncumuzu diye reklam asılmıştır hatırlatırım.
sonrada 9 m euroya sattılar topuzu ambramatıda satmıyoruz dediler sonra 8 m euroya cincona sattılar. hasan ali serdar kesimalde öyle bir durum olmadı sattılar direk.cincona a giden bi stoperiniz vardı vermediler sene sonunda bedavadan gitti.Yok fenere satıyorlarda cincona satmıyorlarda ne alakaysa.haaa aradaki fark şu fener direk kayseri yönetimiyle irtibata geçip oyuncuyu istiyor cincon önce ayartayım oyuncuyu öyle yaparsam ucuza kapatırım derdinde kayseridede öyle papuç verecek yönetim yok kusura bakma kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt